Що робити, якщо раптово набрали десять із чимось кілограм і що відповідати, коли подруги засуджують ваші пишні форми

by Max

Зайва вага не лише відображається на якості нашого тіла. Вона також постійно живе у нашій голові. Часто буває так, що люди набирають зайве, а потім усі свої проблеми починають зводити саме до цього. Їм здається, що, схуднувши, вони не тільки набудуть гарної фігури, але також позбудуться невпевненості в собі і ще купи всяких проблем. На жаль, це не завжди працює саме так, інформує KURAZH.

Що впливає на зайву вагу

Оля влаштувалася на нову роботу і нарешті набула довгоочікуваної фінансової свободи. Це була її перша робота, на яку вона дуже давно чекала. Вона старанно вчилася, щоб влаштуватися сюди. Нарешті можна було розслабитись. Цим вона й зайнялася. Розум нарешті звільнився від нескінченних лекцій, а на рахунок почали регулярно надходити непогані суми.

Ольга була з вельми небагатої сім’ї, а тому її батьки не могли дозволити часто радувати дітей ласощами. Проте тепер дівчина нарешті жила сама, і вона мала гроші. Тому в її холодильнику і на кухонних полицях оселилося багато надзвичайно смачних речей. Серед цього було все, що тішило дівчину, але раніше вона не могла собі цього дозволити.

На жаль, адаптація до нової посади часом призводила до стресів, тому Оля нерідко проводила вечори, розслабляючись із улюбленою їжею та серіалами. Часу на спортзал не було, як і на прогулянки. Увечері панночці дуже хотілося просто відпочити і повалятися у ліжку.

За кілька місяців дівчина з жахом помітила, що більше не влазить у улюблені джинси. Багато подруг акуратно помічали, що Оля поповніла. Дехто в обличчя називав Олю товстою. Улюблена робота та висока зарплата більше її не тішили. Олі набридло відповідати на дурні питання та виправдовуватися.

Спокій, терплячість та неквапливість

Одного чудового ранку Оля прийняла серйозне рішення. Вона позбавилася всього одягу, стала перед дзеркалом і уважно себе розглянула. Першим кроком стало те, що дівчина нарешті зізналася собі у тому, що набрала зайву вагу. Також вона зважилася та чесно записала свої параметри.

Потім Оля вибрала собі новий гардероб. Нічого обтягуючого або відкритого, проте все досить стильне і підходяще її новій фігурі. Ольга не стала кидатися в крайнощі і сидіти на будь-яких розвантажувальних днях чи голодувати. Вона просто перестала купувати купу солодкого, хрумкого та солоного. Тепер на її полицях було небагато смакоти.

Більшу частину місця в холодильнику тепер займали овочі, фрукти та молочна продукція. Жодних солодких йогуртів! Однак було багато сиру, натурального кефіру та навіть пляшка рослинного молока до ранкової кави. Оля не стала запихати у себе нелюбі продукти. Натомість вона обрала найсмачніше для себе з корисних компонентів і зосередилася на них.

Вона ретельно проаналізувала свій час і зрозуміла, що все ж таки може виділити пару годин на тиждень на спортзал. Тому панночка купила абонемент у зал, який знаходився максимально близько до будинку. Так їй не доведеться вмовляти себе йти далеко і витрачати енергію ще й на це лише додаючи собі стресу.

Життєва мудрість: чому нас навчає ця історія?

Оля скинула все, що набрала за пів року. Тепер усі заздрісники змінили свій тон і обережно розпитували, як їй це вдалося і в чому її секрет. Оля загадково посміхалася, адже головним її секретом було те, що вона не звертала на них та їхні образливі слова уваги. Вона продовжувала любити себе і все робила повільно.

Дівчина не пішла в ненависть до себе, яка у багатьох жінок виражається недбалим ставленням. Такі панночки сідають на жорсткі обмеження або ж повністю забивають на свою зовнішність. І в тому, і в іншому разі вони залишаються нещасними, адже вони не можуть зрозуміти одну важливу істину. Можливо любити себе і одночасно рухатися вперед до свого поняття досконалості.

А ще Оля не порівнювала себе ні з ким. Вона давно зрозуміла, що краса буває різною і вона не залежить від цифри на вагах. Порівняння себе з іншими ніколи не призводить до чогось хорошого та продуктивного. Зазвичай воно виливається в обмеження і жахливі зриви, що послідують за ним, які приправляються величезним почуттям провини.

Тебе може зацікавити