Що спільного у людини й штучного інтелекту: несподівана відповідь

by ira

Штучний інтелект схожий на стажера, готового прибрехати у своїх твердженнях, щоб порадувати роботодавця. 

Як передає KURAZH, про це в інтерв’ю телеканалу CBS News заявив професор Уортонської школи бізнесу Пенсільванського університету Ітан Моллік.

За його словами, інструменти з ШІ можуть бути корисними, незважаючи на їхню схильність робити фактичні помилки. Вчений вказав на те, що це не так відрізняється від людей, особливо від тих, хто погано знайомий з певною сферою знань.

«Краще думати про це як про людину, наприклад, про стажера. ШІ є нескінченним стажером, який трохи бреше і іноді хоче зробити своє начальство щасливішим за рахунок цього», – зазначив Моллік.

Професор вважав, що написання електронних листів — це один із способів використання ШІ, щоб допомогти людям подолати перешкоди у повсякденному житті та стати більш продуктивними.

Але, як і стажисти, ШІ вимагає керівництва, щоб його результати були корисними, упевнений фахівець. «Людина має допомогти йому, а не навпаки. ШІ не може бути безпомилковим, але може заощадити вам багато часу, виконавши перший етап при вирішенні набридливого завдання», — сказав Моллік.

Тебе може зацікавити