Що станеться, якщо з’їсти забагато моркви: помаранчева шкіра — не міф

by Max

Попри всі переваги моркви для здоров’я, її слід вживати з обережністю. Дієтологи розповіли, до чого може призвести надлишок цього продукту в раціоні, інформує KURAZH.

Морква містить білок, клітковину, калій, кальцій, магній, фосфор і вітамін С, а також бета-каротин, який допомагає організму виробляти вітамін А. Останній нутрієнт важливий для здоров’я зору, шкіри та розвитку кісток, репродуктивної функції.

Овоч є гарним джерелом антиоксидантів, які можуть зменшити запалення та підвищити імунітет. А також містить лютеолін, здатний поліпшити когнітивну функцію.

Однак слід враховувати, що бета-каротин у моркві, який надає овочу помаранчевого або жовтого кольору, також може впливати на людей.

Вживання занадто великої кількості моркви може з часом призвести до того, що ваша шкіра стане помаранчевою — цей стан називається каротинемією.
Людям з алергією на моркву або березу, полин, плющ або селеру також необхідно бути обережними з цим овочем. Діабетикам теж слід уникати надмірного споживання продукту через високий вміст у ньому цукру.

Тебе може зацікавити