Шия та зона декольте: поради експертів, як запобігти старінню

by Max

До зморшок, що виникають з віком, жінки ставляться по-різному. Хтось спокійно приймає зміни свого тіла і не соромиться їх, а хтось намагається продовжити молодість і приховати зморшки будь-якими способами, розповідає KURAZH.

Крім зморшок на обличчі жінок нерідко турбують зморшки в зоні декольте. У деяких дівчат вони виникають вже після 30 років — річ у тім, що шкіра у верхній частині грудей тонка і ніжна, а отже, сильно схильна до сухості та зневоднення.

Незалежно від того, коли ви зіткнулися зі зморшками, не варто сприймати їх як неминуче настання зрілості. Але якщо ви все ж хочете уникнути передчасного виникнення зморшок у районі декольте, важливо дотримуватися кількох правил.

Вибирайте правильну позу для сну

Зморшки нерідко виникають через те, що ви тижнями, місяцями і навіть роками спите в невідповідній позі. Щоб уникнути ранніх зморшок, потрібно відмовитися від сну на боці. Річ у тім, що під дією сили тяжіння груди опускаються, і з часом це призводить до появи складок. У зоні ризику перебувають дівчата із сухою шкірою.

Ось чому так важливо зволожувати перед сном не тільки обличчя, а й шию та декольте.

Подбайте про підтягнутість грудних м’язів

Додайте у свої регулярні тренування віджимання і короткі вправи з гантелями, а також вправи для правильної постави. Усе це допоможе зміцнити м’язи грудей і привести декольте в тонус.

Не нехтуйте SPF-кремом

Про те, як важливо захищати обличчя від ультрафіолетових променів, ми чуємо постійно. Але куди рідше говорять про те, що зона декольте також потребує грамотного захисту від сонця. Використовуйте крем SPF 30 і вище, а також пам’ятайте про те, що наносити його потрібно навіть у похмуру погоду — ультрафіолетові промені активні не тільки в спеку.

Тебе може зацікавити