SpaceX запустив на орбіту ще понад півсотні Starlink

by ira

Компанія SpaceX, що належить мільярдерові Ілону Маску, в суботу, 24 вересня, вивела на орбіту ще 52 інтернет-супутники Starlink. Уточнюється, що це вже 62-й вихід на орбіту супутників з травня 2019 року.

Трансляція велася на сайті SpaceX, передає KURAZH з посиланням на УНІАН.

На сьогодні на низькій навколоземній орбіті працює понад 3,3 тисячі “Старлінків”, при цьому SpaceX має дозвіл на розгортання на орбіті 12 тисяч супутників інтернет-зв’язку в рамках масштабного проєкту Starlink. Раніше стало відомо, що супутниковий інтернет Starlink вже доступний на всіх континентах, включаючи Антарктиду.

А вже в наступному році очікується запуск супутників Starlink другого покоління, які будуть більше та потужніше за нинішні моделі.. До них також зможуть підключатися звичайні смартфони в місцях, де немає мережі, і електрокари Tesla. Швидкість обіцяють в районі 2-4 Мбіт/з, чого вистачить на передачу текстових повідомлень і невеликих файлів.

SpaceX планує запустити партії Starlink V2 на борту свого величезного корабля Starship наступного покоління, який також буде доставляти вантажі та людей на Місяць і Марс, якщо все піде за планом. Маск нещодавно заявив, що перший орбітальний випробувальний політ Starship “цілком можливо” відбудеться в листопаді.

Тебе може зацікавити