Спосіб життя за методом 2-2-2: ви схуднете, шкіра стане чистішою, а рівень енергії — вищим

by Max

Усього за 3 тижні ви зможете скинути вагу, якщо дотримуватиметеся цих рекомендацій, інформує KURAZH.

Це правило ідеально підходить для початківців: катувати себе кардіонавантаженнями не хочеться, сідати на суворі обмежувальні дієти теж, а схуднути не завадило б.

І тут вам допоможе правило 2-2-2 — воно точно сподобається вашому тілу і захочеться продовжувати, впевнені експерти.

Фахівці зі схуднення вважають, що худнути найпростіше, коли ви навчитеся ловити кайф від фізичних навантажень. Для цього потрібно входити в них плавно, без стресу, але при цьому добре було б бачити результат відразу. Тоді буде мотивація. Для цього і призначений метод 2-2-2 — він м’яко занурює вас у світ ЗСЖ і ви звикаєте отримувати задоволення від схуднення.

Метод полягає ось у чому: щодня потрібно випивати 2 літри води, з’їдати не менше ніж дві порції фруктів і овочів і здійснювати дві прогулянки — на додаток до звичайного розпорядку дня.

Якщо ви будете дотримуватися цих правил хоча б три тижні, ви відчуєте себе набагато краще — настільки, що вам не захочеться від цієї звички відмовлятися.

За словами експертів, за цей час ви скинете до п’яти кілограмів, шкіра стане чистішою, а рівень енергії — вищим. А головне, вам захочеться продовжувати: змінювати режим харчування, збільшувати навантаження. Адже відображення в дзеркалі радує, а це найкращий мотиватор.

Тебе може зацікавити