Стало відомо, скільки заробив Г’ю Джекман за роль Росомахи

by ira

Австралійський актор Г’ю Джекман і подумати тоді не міг, що затримається у ролі супергероя на багато років, а також стане дуже багатим.

Про це передає KURAZH з посилання на Фокус.

80 млн доларів — саме такою сумою оцінюються нинішні статки Джекмана. Левову частку він заробив на ролі Росомахи у серії фантастичних фільмів про людей з неймовірними здібностями від студії Marvel. Першим із них був “Люди Ікс”, який зібрав у прокаті близько 300 млн доларів. Спочатку була випущена трилогія, після вийшли спін-оффи, приквели та сиквели. Лише 2013 року оригінальна серія фільмів відновилася. І всі мали непогані касові збори.

На хвилі успіху Г’ю Джекман отримував базову зарплату 20 млн доларів за кожен новий фільм за участю супергероя Росомахи. До речі, у 2019 році він потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Г’ю та його колега з “Людей Ікс” Патрік Стюарт (зіграв професора Чарльза Ксав’є) увійшли в історію як актори, які найдовше грали супергероїв кіновселеного Marvel — 16 років і 228 днів.

Незабаром Росомаха знову повернеться на великий екран, цього разу у картині “Дедпул 3”, де Джекман зіграє у парі з Раяном Рейнольдсом. А це означає, що в Г’ю чудові шанси округлити свій капітал до 200 млн доларів.

Тебе може зацікавити