Стало відомо з ким зустрічається модель Емілі Ратаковскі

by ira

Емілі Ратаковскі помітили в Нью-Йорку на побаченні з таємничим чоловіком. І це не Бред Пітт. Раніше таблоїди стверджували, що Пітт почав зустрічатися з Ратаковскі після її скандального розлучення.

Як інформує KURAZH, про це повідомляє Фокус.

31-річна модель мала вигляд щасливіший, ніж будь-коли після її розлучення, коли вона гуляла зі своїм бойфрендом, цілувалася з ним і каталася на мотоциклі.

Емілі Ратаковскі має романтичні стосунки з музикантом, діджеєм Ораціо Ріспо. Він працював діджеєм протягом двох десятиліть, а також володів та керував музичним магазином у Брукліні під назвою Halcyon Record Shop, поки він не закрився 2020 року через пандемію COVID-19.

Ратаковскі була одружена трохи більше чотирьох років на момент її розлучення в липні на тлі заяв про те, що 41-річний актор і продюсер Себастьян Бір-Макклард зраджував її.

Шлюбний розкол стався через 16 місяців після того, як у них народився син Сильвестр.

Після шлюборозлучного процесу пішли чутки, що Ратаковскі має роман із 58-річним Бредом Піттом.

Але, судячи з фото з Нью-Йорка, Ратаковскі не має жодних стосунків із голлівудським актором. Тому що зі своїм супутником вона поводилася так, ніби в них давні романтичні стосунки.

Поки що журналісти не з’ясували, хто це. Але пара сходила на романтичну вечерю, вони обіймалися та цілувалися, а потім поїхали разом на мотоциклі.

Раніше друзі Емілі говорили, що її та Бреда Пітта пов’язує лише дружба.

“Розлучення було для неї дуже важким. Це було несподівано та по-руйнівному. Бред Пітт просто підбадьорює її”, — говорив інсайдер.

Утім, інше джерело стверджувало, що стосунки в Ратаковскі та Пітта таки були, але вони просто сходили на пару побачень, які нічим не закінчилися. Емілі вважала Бреда милим, була засмучена після розлучення, тож, за словами інсайдера, “їй не було чого втрачати”.

Тебе може зацікавити