Сухе і слабке: яких речовин бракує волоссю

by ira

Будь-яка особа прекрасної статі мріє про розкішну шевелюру. Якщо з волоссям все добре, воно служить справжньою прикрасою, роблячи образ дівчини неймовірно красивим.

Про це пише KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Таким воно може бути при належному догляді, а також в тому разі, якщо в організмі всього вистачає. Але часом волосся стає сухим, що, природно, засмучує їх володарку.

У такій ситуації потрібно не впадати у відчай, а шукати причину того, що відбувається. Полягати вона може в нестачі певних речовин в організмі.

Вітамін А

Без цієї речовини буде порушений водний баланс в організмі. Без води волосся не зможе засвоювати речовини, які йому потрібні, які надходять в організм. В результаті зміниться його структура: воно стане млявим, сухим.

Волосся буде ламким, буде сіктися. Якщо почати заповнювати дефіцит цього компонента, то волоссю в занедбаному стані навряд чи цим вдасться допомогти. А ось те, яке тільки нове, яке тільки починає рости, на користь це точно піде.

Залізо

Якщо залізо знаходиться навіть в невеликому дефіциті, на волоссі це неодмінно позначиться, хоч і анемію може не викликати. Шевелюра втратить блиск, самі волосинки стануть тонкими і ламкими.

З’являється така проблема, коли в раціоні відсутнє м’ясо, коли не вживаються квасоля, кабачки, гарбузове насіння. Ці продукти обов’язково повинні оброблятися термічно, але коротко. В іншому разі залізо не буде надходити в достатній кількості разом з ними, буде гірше засвоюватися.

Вітамін В5

Ця речовина необхідна, щоб волосся отримувало вологу з організму, щоб структура його залишалася запечатаною. В такому випадку воно не буде пошкоджуватися.

Якщо буде дефіцит вітаміну В5, то сухість волосся неодмінно дасть про себе знати, оскільки волосяні цибулини не зможуть живити його.

Вітамін В7

Дана речовина необхідна для обміну речовин, для синтезу колагену. Якщо не буде вітаміну В7, то з’являться проблеми не тільки з волоссям, дасть знати про себе не тільки його сухість.

Його зростання може стати повільним, нерівномірним. Дратівливість, до слова, при нестачі даного компонента є звичайною справою.

Надходження цих речовин обов’язково потрібно забезпечити. В такому випадку про ламкість волосся не доведеться дізнатися ніколи.

Тебе може зацікавити