Сухі котлети: помилки, через які вони такими виходять

by Max

Що додати до котлет, щоб вони були не сухими, а соковитими?

Це питання, яким задаються недосвідчені господині. М’ясо дуже вибагливе в приготуванні, тому у молодих кулінарів котлети або розвалюються, або пригоряють, або засмажуються до вугілля.

Як приготувати котлети, щоб вони вийшли соковитими, смачними та ароматними?

Секрет №1 Потрібно правильно підібрати м’ясо

Для фаршу найкраще підходить передня частина туші – філейна. Соковиті котлети не виходять з стегенця. А ще краще змішати кілька видів м’яса. Наприклад, курятину та свинину чи свинину та яловичину.

Секрет №2 Додати потрібні інгредієнти

Не варто замочувати фарш у молоці, сподіваючись, що це зробить котлети соковитими. Краще додати у фарш хліб, вимочений у кип’яченій воді.

Якщо вимочувати хліб у молоці, це позбавить котлети соковитості через взаємодію при смаженні білків молока та м’яса. Хліб можна взяти будь-який, його свіжість не має значення. Віджимати хліб не потрібно, волога фаршу не завадить.

Секрет №3 Потрібно відбити фарш

Для того, щоб вийшли ніжні та соковиті котлети, обов’язково слід відбити фарш. Це наситить його киснем.

Ще один лайфхак: щоб котлети не вийшли надто сухими, додайте в кожен шматочок вершкове масло, але небагато, тільки для смаку, щоб не вийшли котлети по-київськи.

Також можна опустити котлети до яєчних білків перед обсмажуванням. Завдяки цьому котлети не розпадатимуться.

Щоб котлети не вийшли сухими, не забувайте їх перевертати, як тільки  потече сік. Під час приготування перевертати котлети необхідно постійно.

Тебе може зацікавити