Супермодель Лінда Євангеліста розповіла про боротьбу з раком грудей

by ira

58-річна канадська супермодель Лінда Євангеліста вперше розповіла про свою особисту багаторічну боротьбу з раком грудей. У інтерв’ю для видання WSJ, що вийшло в рамках Men’s Style Issue, вона розповіла, що їй діагностували серйозне захворювання двічі: спочатку у 2018 році, а потім у 2022 році, інформує KURAZH.

“Це було виявлено під час планової щорічної мамографії, — розповіла вона виданню. — Межі були не дуже хорошими, і через інші фактори здоров’я я без вагань, оскільки я хотіла залишити все позаду й не мати з цим справи, я вибрала двосторонню мастектомію. Думаючи, що я хороша та готова до життя. Рак грудей не збирався мене вбивати”.

Модель розповіла, що попри всі її зусилля, вона дізналася про те, що рак повернувся, коли в липні 2022 року знову виявила пухлину в грудях.

Одна з найвідоміших супермоделей 90-их у розмові з журналом також згадала, що після того, як їй удруге поставили страшний діагноз, вона сказала своєму онкологу “викопати дірку” в її грудях.

“Я не хочу, щоб це було красиво. Я хочу, щоб ти провів розкопки. Я хочу побачити дірку у своїх грудях, коли ти закінчиш. Ти розумієш мене? Я не помру від цього, — пояснила Євангеліста таке різке висловлювання. — Я просто увійшла в той режим, коли я знаю, як робити — просто роби те, що маєш робити, і переживи це”.

Євангеліста пояснила, що вона просто не була готова поділитися цією частиною свого життя зі світом раніше, поки активно проходить лікування.

“Я тримала це в таємниці. Знала лише жменька людей. І я просто не з тих людей, яким доводиться всім ділитися, — сказала вона. — Я подумала про себе: “Одного разу я поділюся цим, але поки я переживаю це, абсолютно ні”. Я не хочу, щоб із Daily Mail чекали за моїми дверима, як вони роблять щоразу, коли щось відбувається”.

Лінда Євангеліста вперше за тривалий час зʼявилася на публіці після новин про боротьбу з онкологією. Зірка подіумів з’явилася в магазині Marc Jacobs під час Тижня моди в Нью-Йорку.

Знаменитість була в повністю чорному костюмі з топу, який вона заправляла в пояс довгої спідниці.

Лінда взула закриті чорні туфлі на підборах, які були закріплені тонкими ремінцями, які обмотували її щиколотки.

Тебе може зацікавити