Такий одяг зробить будь-який образ стильним: потрібна хоча б одна така річ в гардеробі

by Max

Літо-2024 просякнуте рибальським духом. Звичайно, модниці не одягають величезні чоботи, щоби вирушити на річку. Навпаки, вони дозволяють «зловити» себе в сітки, доповнюючи накидками, сукнями, спідницями в такому стилі майже кожен образ. Цей тренд не новий, подібні образи були в моді і в минулому році.

Розбираємось, як виглядають актуальні речі-сітки у 2024-му.

Насамперед визначаємося з тим, яким має бути матеріал. Актуальні вироби справді нагадують рибальські сіті. 2024-го перевагу варто віддати рішенням великої в’язки, зітканим із щільних матеріалів.

А далі можна сміливо експериментувати. Наприклад, актуальні одяг і аксесуари з сяючих ниток, а також срібних, перламутрових або «морських» відтінків з блискучими вкрапленнями. Гладку сітку може запросто доповнити об’ємний декор: великі в’язані аплікації, ажурні вставки. Більш акцентні рішення: вироби з паєтками або бахромою зі страз.

Визначившись з тим, як виглядає трендова «сітка», настав час переходити до головного — пошуку відповідних виробів. Насамперед зверніть увагу на сукні та спідниці з такого матеріалу. Пам’ятайте: вони повинні бути прямими і просторими, щоб використовувати їх як накидки на одяг із щільних тканин. Носити їх як самостійні речі можна лише на пляжі. А ось із сітчастими топами справа простіше. Вони можуть нагадувати укорочені футболки, просторі лонгсліви. А якщо відстань між нитками ледь помітна, підійдуть навіть облягаючі вироби — під такі можна не одягати нічого, крім білизни.

Інтегрувати цей тренд у гардероб вийде навіть у найконсервативніших модниць. Їм варто звернути увагу на сітчасті сумки-авоськи. Подібні плетені вироби вважаються одним із наймодніших аксесуарів літа-2024.

Тебе може зацікавити