Тіна Кароль показала відео, як обирає вбрання для Євробачення

by ira

Українська співачка Тіна Кароль показала вбрання, в якому образі виступить на Євробаченні 2023 у британському Ліверпулі. Зірка поговорила з українським дизайнером Іваном Фроловим, який показав ескіз образу, створеного для її виступу.

Як повідомляє KURAZH, відео вона опублікувала на своєму YouTube-каналі.

Це другий відеощоденник про підготовку до виступу на міжнародному пісенному конкурсі.

Зірка виступатиме з новим звучанням своєї пісні Show Me Your Love. Саме з цією композицією Кароль представляла Україну на конкурсі у 2006 році.

У ролику вона прослухала фрагмент пісні та обговорила, яким має бути звучання під час виступу.

Окрім того, Кароль поговорила з українським дизайнером Іваном Фроловим, який показав ескіз образу, створеного для виступу знаменитості.

“Ця ідея і цей задум був натхненний виступом у 2006 році, але крок вперед – більш червоний. Мені здається, що потрібно обрати червоний колір, адже це любов та символ України”, – сказав дизайнер.

Кароль зазначила, що має сумніви щодо надмірно яскравого образу.

“Звичайно, костюм яскравий та святковий. Нам усім зараз важко говорити про свято… Але я прошу таки вибрати цю ідею, бо дуже важливо показувати, наскільки ми круті. Наскільки ми потужні навіть в умовах війни. Ми маємо артистів, які нічим не поступаються світовим артистам, і навіть випереджають їх, адже ми працюємо в таких умовах. Зараз ми потопаємо у сльозах і переживаннях, і наше завдання створити яскравий образ про майбутнє та посилення любові. І про те, що отримає Європа, коли ми переможемо”, – запевнив Фролов.

Врешті-решт співачка погодилася з модельєром.

“Я з тобою погоджуся, адже сльози у нас і так є. Ми маємо показати те, чим ми пишаємося”, – сказала Кароль.

Нагадаємо, король Велмкої Британії Чарльз ІІІ та королева-консорт Камілла відкрили сцену міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2023, який пройде у Ліверпулі від імені України.

Тебе може зацікавити