Топ-5 стрижок, з якими ви будете виглядати молодше

by Max

Всі способи боротьби з віком досить нудні і до того ж вимагають від нас багато часу і коштів. Пропонуємо легку та приємну альтернативу — вирушити до майстра і зробити одну з цих стильних стрижок!

Недбалий боб

Класичний рівний боб підійде не всім: чіткі лінії привернуть увагу до змін в овалі, носогубних складках та брилях. Якщо приправити його графічним чубчиком, зморшки в куточках очей теж виступлять на перший план, розповідає KURAZH.

Інша річ — недбалий рваний боб. Його легкі шари візуально вирівнюють та пом’якшують риси обличчя, відволікаючи увагу від дрібних недосконалостей. Особливий шик — боб у поєднанні з укладанням у стилі «тільки з ліжка». Пам’ятайте, що надто акуратні, гладкі, укладені волосок до волоска локони нещадно додають вік.

Подовжений чубчик-шторка

З очевидних переваг чубчика — можливість приховати проблемну зону чола з її мімічними зморшками. Подовжений, злегка проріджений чубчик-шторка не буде акцентувати увагу і на складках в області очей.

Чубчик-шторка додає зачісці легкості та об’єму, а її універсальності можна лише позаздрити. Такий варіант уживається з будь-якою довжиною локонів та формою обличчя.

Каскад на середню довжину

Як зберегти довжину і при цьому не перетворитися на літню русалку? Експерти наполягають: оптимальний варіант — локони до середини лопаток. Все, що нижче, особливо в поєднанні з тонкими пасмами, що рідіють, виглядатиме сумно.

Щоб додати волоссю втраченого обсягу, зробіть каскад. Його шари нададуть зачісці динамічності та свіжості. При цьому важлива довжина найкоротшого шару — він повинен закінчуватися на рівні тієї частини обличчя, яку ви хочете підкреслити (наприклад, на рівні очей чи вилиць).

Піксі

Чим коротший, тим молодший. Правило, яке спрацьовує у 90% випадків, якщо майстер підбере відповідний «фасон» для вашої форми обличчя. Наїдливу піксі люблять за її задерикуватий вигляд, здатність надавати зачісці недбалого шику. Звичайно, для такої стрижки важливо, щоб контури обличчя не вирушили у безповоротне плавання, інакше вся увага буде прикута до овалу.

Також не завжди вдало піксі поєднується з квадратною, прямокутною та ромбоподібною формою обличчя. А ось володарки “кола”, “трикутника” або “овалу” можуть робити стрижку, не сумніваючись.

Подовжене каре

Після 40 подовжене каре — до плечей чи ключиць — допоможе відвернути увагу від нижньої половини обличчя, лінії підборіддя та шиї, якщо у цій галузі сконцентровані вікові зміни. До речі, подовжена версія відмінно поєднується з будь-якою формою обличчя.

Наша рекомендація — уникати каре з монолітним однорідним кольором. Освіжають і молодять фарбування з відблисками, м’якими переходами, наприклад, світлішими пасмами в обличчя. А ще обов’язково спробуйте укласти кінчики волосся не всередину, а назовні. Такий варіант зробить погляд більш відкритим, а обличчя — свіжим та відпочившим.

Тебе може зацікавити