Тренування та акне: поради щодо догляду за шкірою під час спорту

by ira

Влітку через підвищене потовиділення проблема з акне може ще більше загострюватись. Чому з’являються акне, що допоможе в боротьбі з цією проблемою. Відповідає лікар-дерматолог та косметолог Олена Литвиненко. Про це інформує prostoway.com, передає KURAZH.

Щоб мінімізувати появу акне під час занять спортом, дотримуйся базових правил:

  • Головне правило для шкіри обличчя – тренуйся без декоративної косметики. Це допоможе не допустити закупорювання пір та подальшого розвитку акне.
  • Під час тренувань посилюється кровообіг, розганяється метаболізм та підвищується потовиділення. Тому не чіпай обличчя, не витирай піт руками, протирай обличчя одноразовими паперовими серветками або індивідуальним рушником.
  • Перед заняттям зі снарядом або тренажером, продезінфікуй поверхні, що стикаються з оголеною шкірою тіла. Підклади рушник або, якщо ти займаєшся йогою, роби це на власному килимку.
  • Після закінчення тренування обов’язково прийми душ і очисти шкіру обличчя – це позбавить бактерій сприятливих умов для життя та розмноження. Після миття не забувай про догляд, щоб нормалізувати pH-баланс шкіри та дати їй необхідне зволоження.

Тебе може зацікавити