Три головні правила, як приготувати ідеальний шашлик, про які знають не всі

by Max

Настало довгоочікуване літо, а з ним і сезон шашликів.

Сьогодні поділимося секретами приготування соковитого та ароматного шашлику, який здатний зачарувати ваше оточення.

1. Якісне м’ясо: Приготування шашлику починається з правильного вибору м’яса. Оптимальною вибором буде свинина, баранина чи яловичина. Свинина має бути свіжою та надто жирною, баранина – соковитою без сторонніх запахів, а яловичина – молодою та добре визрілою. Важливо звернути увагу на рівномірний колір, еластичність м’яса та відсутність сторонніх запахів.

2. Смачний маринад: Традиційний маринад включає цибулю змелену на м’ясорубці чи дрібно нарізану, оцет, спеції та зелень. Також ви можете додати до нього чорний перець, паприку, зіру, коріандр, лавровий лист, чебрець і розмарин.

Мед, гірчиця чи соєвий соус допоможуть підсилити смак. Час маринування залежить від типу м’яса: свинині потрібно не менше 12 годин, баранині – 8-10 годин, а яловичині – 24-48 годин.

3. Правильне смаження: Для смаження шашлику найкраще використовувати мангал з деревним вугіллям. Вугілля потрібно розкалити і коли не буде активного вогню, розмістити шампури з м’ясом на відстані 10-15 см від вугілля.

Смажте шашлик до повної готовності, періодично перевертаючи шампура. Щоб зберегти соковитість м’яса можна поливати його маринадом або збизкувати водою під час смаження.

Тебе може зацікавити