Три причини, чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається

by ira

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається? Здавалося б, така ситуація в принципі неможлива, проте з нею хоча б одного разу стикається кожна дівчина. У чому може полягати причина, через яку чоловік так дивно поводиться?

Про це інформує KURAZH з посиланням на elle.ua.

Він не хоче стосунків

Ви можете подобатися чоловікові, але він, розуміючи, що ви хочете серйозних та стабільних стосунків, ставить усе на паузу. Можливо, він нещодавно розлучився з дівчиною після тривалих стосунків або ж віддає пріоритет кар’єрному зростанню. Так чи інакше, він чесний щодо вас і щодо самого себе. Якщо він просто не готовий до серйозного роману і збільшує дистанцію, щоб швидше «заморозити» свої почуття, — не намагайтеся привернути його увагу. Просто займіться своїми справами, а ще краще — вирушайте на побачення з кимось іншим.

Він нерішучий

Якщо вам здається, що всі чоловіки — сміливі альфачі, які легко запрошують дівчину на побачення, то ви помиляєтеся. Ваш шанувальник може виявитися не зовсім рішучим або недосвідченим у любовних справах. Можливо, поки ви гадаєте, чому ж він досі не відправив вам букет троянд або хоча б не підписався на ваш акаунт в Instagram, він радиться з друзями або Google про те, як найкраще вас вразити. І закохати в себе, звичайно.

Він маніпулює

Також чоловік може то з’являтися, то ігнорувати дівчину, яка сподобалася, тому що маніпулятивні відносини — це єдині відносини, які він вміє вибудовувати. Мета такої поведінки — змусити вас думати про нього, залучити вас до своєї гри і розпалити. Цей метод пікапери називають «холодний душ», тобто спосіб то наближати вас, то тримати на відстані. Якщо ви зіткнулися з таким чоловіком, то тримайтеся відсторонено і не ведіться на його стратегію, тобто просто ігноруйте спроби маніпулювати вами. У результаті він або зникне, або все ж таки вирішить бути чесним і запропонує вам щось більше, ніж «американські гірки».

Тебе може зацікавити