Цей знак Зодіаку — найрідкісніший з усіх, згідно з дослідженнями

by Max

Ось що потрібно знати, згідно з останніми даними про народжуваність, інформує KURAZH.

Який знак зодіаку найрідкісніший?

Щоб з’ясувати, який знак Зодіаку найрідкісніший, нам потрібно звернутися до найактуальніших даних про народжуваність. Згідно з щорічним звітом CDC про чисельність населення США, місяцем із найменшою кількістю народжень у 2022 році був лютий.

А це означає лише одне: найрідкісніший знак зодіаку — Водолій.

Оскільки період Водолія припадає на проміжок між 20 січня та 18 лютого, то логічно, що саме цей знак є найрідкіснішим. Адже лютий — найкоротший місяць на рік, а отже, цей астрологічний період коротший за решту. А за дев’ять місяців до цього — серед суєти довгих спекотних днів та коротких ночей — можливо, люди просто не налаштовані на народження дитини?

Про Водолія

Водолій — 11-й знак Зодіаку, передостанній знак астрологічного циклу. Його зображують у вигляді носія води або іноді просто у вигляді трьох хвилястих ліній.

Повітряний знак, керований у давній астрології Сатурном, а в сучасній — Ураном, має еклектичну, творчу і далекоглядну енергію. Водолій — представник фіксованого повітряного знака, тому він має здатність бачити загальну картину та допомагати людству рухатися у правильному напрямку.

Оскільки Водолій зображується як носій води (а в його назві буквально є слово aqua), багато людей плутають його зі знаком водної стихії, але завдання Водолія — забезпечити контейнер для емоційних вод і згодом дозволити цим водам витекти і окропити ґрунт для майбутнього зростання.

Виходячи з цього, Водолії схильні бути:

  • Далекоглядними
  • Гуманними
  • Химерними
  • Новаторськими
  • Авангардними
  • Креативними
  • Відкритими

Сумісність із Водолієм

На думку астрологів, Водолії можуть добре поєднуватися з багатьма астрологічними знаками, але коли вони зустрічаються зі своїм протилежним знаком Левом, вони поєднують вогненну стихію з динамічним повітряним характером для сильного руху вперед.

Будучи повітряним знаком, Водолій, зазвичай, легко сходиться з іншими повітряними знаками, Близнюками та Терезами, або навіть з іншим Водолієм.

Як розповіли експерти, Риби також можуть добре поєднуватися з Водолієм. Коли Водолій з’єднується з Рибами, між ними виникають сильні енергетичні вібрації, і обидва вони прагнуть духовного розвитку та відкриттів.

Який найпоширеніший знак Зодіаку?

Згідно з описаним вище звітом CDC, найбільш поширеними знаками зодіаку є Лев і Діва, а серпень — найчастіший місяць для пологів у США (липень — другий за поширеністю).

Період Лева триває з 23 липня до 22 серпня, а сезон Діви починається відразу після сезону Лева і триває до 22 вересня. І якщо рідкість Водолія пов’язана із закономірностями зачаття, то можна сказати, що сезон відпусток у поєднанні з теплими, вітряними настроями спонукає людей до зачаття.

Лев — постійний вогненний знак, керований Сонцем, що відрізняється царственістю, гордістю та вірністю. Ці люди найбільш сумісні з іншими вогненними знаками (Овном, Стрільцем або іншим Левом), а також з його астрологічною протилежністю та найрідкіснішим знаком — Водолієм.

Діва — мінливий земний знак, керований Меркурієм, і відрізняється відданістю, проникливістю та розумом. Діви найбільш сумісні з іншими земними знаками (Тельцем, Козерогом або іншою Дівою), а також зі своєю астрологічною протилежністю — Рибами.

А що щодо Змієносця?

Якщо вам колись траплялася інформація про «13-й знак зодіаку», а саме про Зміїносця, вам, можливо, буде цікаво дізнатися, до чого він відноситься. Це сузір’я, відоме також як Змієносець, деякі вважають найрідкіснішим знаком (з 29 листопада по 17 грудня).

Це пов’язано з тим, що ще у 2016 році НАСА опублікувало повідомлення, в якому згадувалося 13 сузір’я, через яке Сонце проходить щороку, між Скорпіоном і Стрільцем. Але, на думку астрологів, Змієносець — це лише сузір’я, а не знак Зодіаку.

НАСА навіть випустило заяву, щоб переконати людей не створювати новий знак, наголошуючи на різниці між астрономією та астрологією.

За словами вчених, Зодіак, який ми використовуємо у сучасних гороскопах, заснований на нашому баченні неба із Землі, розділеного на 12 частин і орієнтованого на чотири пори року. Хоча окремі знаки Зодіаку названі на честь сузір’їв, їхнє фізичне розташування не засноване на цих реальних сузір’ях у нашій сучасній формі астрології.

Коротше кажучи, ми не говоримо, що ви не можете вірити в Зміїносця, але ми говоримо, що багато астрологів скажуть вам, що це не зовсім знак Зодіаку, і тим більше не рідкісний.

На замітку

Надто вже логічно, що найрідкісніший знак Зодіаку — це той, який відомий своєю унікальністю та химерністю. Але незалежно від того, чи є ваш знак Зодіаку найрідкіснішим серед усіх чи найпоширеніший, усі 12 знаків мають свої сильні та слабкі сторони та повинні працювати разом, щоб завершити Зодіакальне колесо.

Тебе може зацікавити