Цим знакам Зодіаку ретроградний Сатурн влаштує такий струс, що вони оклемаються лише у вересні

by Max

Цього разу на сцену виходить Сатурн, який буде ретроградним аж 5 місяців: з 26 червня до 15 листопада 2024 року. Кому в цей період буде найскладніше?

Які знаки Зодіаку найбільше постраждають від ретроградного Сатруна?

Ретроградність — це термін, що означає оптичну ілюзію, ніби небесне тіло починає обертатися у зворотний бік. Але насправді планета не змінює свій хід, так її видно тільки з Землі. Однак в астрології ретроградність часто асоціюється зі зміною “настрою” планет. Зазвичай вони допомагають всім знакам Зодіаку по життю, але в цей час посилають негативну енергетику і можуть псувати плани, інформує KURAZH.

З 26 червня до 15 листопада 2024 року ми потрапляємо під вплив ретроградного Сатурна. У людей можуть спостерігатися проблеми у фінансовому плані в цей період, стрибки настрою, підвищуватись злість та агресивність у спілкуванні. Але яким знакам Зодіаку ретро-Сатурн захоче зіпсувати життя сильніше?

Діва та фінансові втрати

В астрології Сатурн часто асоціюється з випробуваннями, пов’язаними з відповідальністю та фінансами. У період ретроградності люди, чий знак Зодіаку Діва можуть зіткнутися з порожніми гаманцями та труднощами в управлінні ресурсами.

Щоб уникнути втрати грошей під час ретроградного Сатурна, важливо ретельно обмірковувати свої фінансові кроки та уникати ризикованих інвестицій або великих витрат у цей період. Також людям, хто за гороскопом Діва, необхідно оцінити, де можна заощадити та як покращити своє фінансове становище без кредитів та боргів.

У період ретроградного Сатурна з 26 червня по 15 листопада Дівам важливо прагнути зміцнення стабільності та надійності у фінансових справах. Це може включати створення резервного фонду або пошуку альтернативного або пасивного джерела доходу.

Близнята та зіпсовані відносини

Другим знаком Зодіаку, хто підпадає під удар ретроградного Сатурна, стають Близнята. Їм планета через труднощі та проблеми намагатиметься виправити найголовніший недолік — зневагу людьми.

Труднощі в комунікації, непорозуміння та конфлікти в цей період можуть призвести Близнят до втрати друзів та виникнення проблем у любовних стосунках. Щоб цього уникнути, насамперед Близнятам важливо бути обережними у комунікації: уникати конфліктів та сварок, виявляти терпимість та розуміння до оточуючих.

У період ретроградного Сатурна з 26 червня по 15 листопада Близнятам варто присвятити час зміцненню відносин із друзями та близькими. Будьте готові вислухати їхню точку зору, виявляйте підтримку та турботу.

Лев і вирва постійних неприємностей

Ще одним знаком Зодіаку, який під час ретроградного Сатурна ризикує втратити все і стати заручником нескінченних невдач, є Лев. Якщо припуститися забагато помилок у період з 26 червня по 15 листопада, то люди ризикують опинитися у вирві бід і проблем через брак впевненості в собі, втрати натхнення та труднощів у самовираженні.

Робота над зміцненням віри у себе — це перше, що мають зробити Леви під час ретроградного Сатурна. Не боятися викликів та труднощів, а виявляти у них свої лідерські якості.

Також Левам протипоказано придушувати свою творчу енергію. Потрібно присвятити більше часу хобі, мистецтву чи іншим формам самовираження. Це допоможе знайти рівновагу та гармонію під час складного періоду. А якщо виникнуть складності, зверніться за підтримкою до друзів, близьких або професіоналів. Соромного в цьому немає, а якщо не вгамуєте гордість, то пройдете як мінімум один з уроків ретро-Сатурна.

Тебе може зацікавити