У “Блейда” від Marvel буде новий режисер

by ira

Ян Деманж офіційно призначений режисером майбутнього супергеройського фільму “Блейд: Вбивця вампірів” (Blade, The Vampire Slayer) від Marvel Studios і Walt Disney Studios.

Про це інформує KURAZH з посиланням на УНІАН.

Французько-алжирський режисер, який до цього зняв історичну драму “71” і кримінальну драму “Білий хлопець Рік”, а також серіали “Таємний щоденник дівчини за викликом” і “Країна Лавкрафта”, замінить на цій посаді Бассама Таріка, що покинув проект у вересні 2022 році. В основу сюжету ляже сценарій, написаний номінантом на премію “Еммі” Майклом Старрбері, який, як кажуть, буде “більш похмурий, ніж більшість фільмів MCU”.

Головну роль у фільмі виконає дворазовий лауреат “Оскара” Махершала Алі (фільми “Місце під соснами”, “Місячне світло”, “Зелена книга”, серіали “Справжній детектив”, “Картковий будинок”, “Люк Кейдж”).

Також у фільмі зіграють Делрой Ліндо (“Викрасти за 60 секунд”, “Дістати коротуна”, “Ромео повинен померти”) і Ентоні Старр (“Хлопаки”, “Банши”). Проте кого саме вони зіграють, як і весь сюжет фільму, поки тримається в секреті.

Прем’єра “Блейда” запланована на 6 вересня 2024 року. Фільм стане завершальною частиною п’ятої фази кіновсесвіту Marvel.

Тебе може зацікавити