У мережі з’явилась інформація про нову закоханість Дженніфер Еністон

by ira

Акторка Дженніфер Еністон, зірка телесеріалу «Друзі», постійно викликає обговорення щодо свого особистого життя. Вона зустрічалася з Тейтом Донованом, Полом Раддом, Вінсом Воном і Джоном Мейером, а також 5 років була у шлюбі з Бредом Піттом і 2 роки — з Джастіном Теру.

Як передає KURAZH, про це інформує elle.ua.

Нещодавно інсайдер розповів виданню HeatWorld, що Дженніфер закохана в зірку «Божевільних» Джона Хемма, який привернув її увагу ще у 2007 році.

«Джон завжди був першим у списку хлопців Джен, з якими вона миттєво погодилася б зустрічатися, — стверджує інсайдер. — За ці роки вони декілька разів проводили час разом, і Джен зізналася, що між ними є певна хімія».

Він також розповів, що саме Дженніфер наполягла на приєднанні Хемма до касту третього сезону «Ранкового шоу». Еністон сподівається, що під час спільної роботи над проєктом вони зможуть розвивати цю хімію.

На жаль для 53-річної Дженніфер Еністон, з 2020 року Хемм зустрічається з Анною Оцеолою. Однак інсайдер впевнений, що акторка поважає стосунки Джона та ніколи не хотіла б бути іншою жінкою в цьому чи будь-якому іншому сценарії.

«Джен просто сподівається стати кращими друзями з Джоном, а потім почекати, подивитися, яка динаміка між ними, і розвинути іскру, яку вона відчувала в минулому».

Тебе може зацікавити