В який час краще мити голову: поради експертів

by ira

Чи має значення, миєте ви голову вранці або ввечері? Цікаво, але час, коли найкраще мити волосся, щоб воно було чистішим і росло швидше, залежить від того, в якій формі знаходяться ваші пасма. І у кожного варіанту є свої особливості і наслідки для волосся.

У обох варіантів є свої мінуси та свої переваги, передає KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Варто зважити всі “за” і “проти” перш ніж вирішувати, мити голову вранці чи ввечері. Можливо, раніше ви вибирали не найкращий саме вам варіант, не маючи достатньої доказової бази для зваженого рішення.

Ранок

Якщо ви рання пташка і встаєте задовго до того, як потрібно виходити на роботу, ви можете дозволити волоссю висохнути натуральним способом, не стоншуючи і не пересушуючи його. Але якщо у вас довге волосся або ви любите поспати довше, ранкове миття волосся буде пов’язане з використанням нагріваючих пристроїв, тому не забувайте користуватися термозахистом.

Плюс ранкового укладання в тому, що ви позбудетеся сюрпризів, які можливі, якщо засипати з мокрою головою (це можуть бути волосини, які стирчать на всі боки, так і біль в горлі, якщо раптом ви забули закрити вікно, і вас продуло). Ви можете повністю контролювати структуру зачіски, використовуючи різні укладальні засоби. На зовнішній вигляд і структуру локонів також вплинуть обраний шампунь, кондиціонер і використання маски. Не забудьте про регулярний догляд і відновлення волосся, щоб компенсувати шкоду від регулярного нагрівання і подумайте про вибір хорошого фена, якщо є можливість. І пам’ятайте, що невміле використання цього девайса може дорого обійтися вашій шевелюрі.

Вечір

Багато людей вважають за краще мити голову перед сном. Це ідеальний варіант для тих, хто не хоче надмірно нагрівати волосся феном і вважає за краще сушити його природним способом. Можна просто вимити волосся, нанести кондиціонер, акуратно розчесати пасма, і надавши їм бажану текстуру, і через деякий час відправитися спати. Тим, хто не випрямляє природні кучері, подобається натуральність подібних укладок.

Проте, деякі вважають, що лягати спати з мокрим волоссям шкідливо. Це пов’язано з тим, що сон з вологою головою іноді може пошкодити волосся, зробивши його більш ламким і схильним до пошкодження. Крім того, це може вплинути на текстуру волосся, і через деякий час ви можете виявити, що локони швидше стають жирними. Тому, вирішуючи, чи мити волосся на ніч, пам’ятайте про режим укладання і враховуйте, що вам потрібно буде проводити додатковий час з феном перед сном і правильно підбирати шампунь. Перед укладанням обов’язково нанесіть спрей для термозахисту локонів, щоб не пошкодити їх.

Тебе може зацікавити