В Японії знайшли стародавню резиденцію принца, який жив у восьмому столітті

by Max

Резиденція розташована у сучасній префектурі Нара, у місті Хейдзе-ке. Свого часу він був столицею Японії, а саме у період з 710 по 784 рік нашої ери.

У Японії археологи випадково виявили найдавнішу резиденцію принца Тонері восьмого століття нашої ери. Принц відомий завдяки другій найдавнішій книзі японської класичної історії. Про це пише KURAZH із посиланням на Ancient Origins.

Тонері був сином імператора Темму та імператриці Дзіто. Хоча він і не зійшов на престол, але про нього ходять легенди. Так, вважається, що він був покровителем буддизму і збудував кілька храмів у регіоні Нара. Зокрема, знаменитий храм Якусі-дзі.

“Це стародавнє сплановане місто побудоване за схемою квадратної сітки. Зі своїми палацами, храмами та адміністративними будинками Хейдзе-ке було центром політики, культури та релігії Японії. І з часом сітка стала головним форматом дизайну для всіх інших японських міст”, – зазначають дослідники. 

Під час розкопок було виявлено ділянку площею 370 квадратних метрів. На ній споруджено було споруджено три основні будівлі. Також дослідники виявили архітектурний стиль – хоттате-башира. Його суть полягає у встановленні масивних дерев’яних стовпів у землю для підтримки величезної споруди.

Також археологи виявили й обпалену черепицю.

“Це останнє відкриття охоплює кілька міст, зміцнюючи теорію про те, що чотири міста використовувалися інтегровано. Найпівнічніша будівля є найбільшою і має розміри близько 20 метрів зі сходу на захід і понад 10 метрів з півночі на південь”, – додали вчені.

Тебе може зацікавити