“Вас кидають на забій”: Російське телебачення знову зламали та пустили ролик ЗСУ

by Max

Українські хакери знову зламали російське телебачення та показали жителям РФ звернення ЗСУ до армії агресора.

Як передає KURAZH, про це повідомили у Telegram-каналі СтратКом ЗСУ.

Повідомляється, що українські хакери зламали одного з провайдерів супутникового телебачення в Новосибірську. Замість звичайних пропагандистських програм на основних телеканалах почали транслювати звернення ЗСУ до армії агресора.

У ролику, який випустили 24 жовтня, йдеться про те, що мобілізованих у РФ кидають на забій.

“Ви знаходитесь на території чужої країни та берете участь у воєнних злочинах російського керівництва. Щодня вас кидають на забій. Для вашого командування ви видатковий матеріал. Втрати ніхто не вважає”, – йдеться у зверненні.

Військовим також пропонується подумати, за що саме вони воюють. Адже Україна ніяк і нічим не загрожувала сусідній країні.

“Сьогодні ви воюєте не з НАТО, скільки б про це не говорили кремлівські пропагандисти. Ви воюєте проти України, проти українського народу, а Збройні сили України захищають свій народ, свою країну від вашої агресії. Ми готові захищати свої будинки, сім’ї до останнього”, – Закликають ЗСУ росіян.

Наприкінці ролика українські військові закликають росіян, яких відправляють на фронт, здаватися в полон та протистояти насильницькій мобілізації.

Тебе може зацікавити