Військовий освідчився своїй дівчині під час концерту Тіни Кароль

by ira

Українська співачка Тіна Кароль провела свій перший сольний концерт на станції метро Майдан Незалежності у Києві. На своєму концерті воєнного часу співачка виконувала пісні виключно українською мовою та ексклюзивно представила прем’єру пісні “Вільні. Нескорені”. 

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на УНІАН.

Окрім виконання своїх найвідоміших хітів,  зі сцени Тіна також читала пронизливі вірші та багато спілкувалася з глядачами. Зокрема, Кароль виступила з потужною промовою.

Це мій перший сольний концерт в нашій незалежній державі цього року  і він у метро. Це і зворушливо, і жорстоко, і водночас це демонструє, що ми незламні, ми вільні, нескорені і нездоланні. Підкреслюючи це кожного разу, як мантру, як молитву ми не просто закладаємо цю думку на покоління, не просто це владаємо в наше ДНК, – це є наша суть, наша ментальність, наша ідентифікація – хто ми є і ким ми будемо. Ми є українці”, – сказала Кароль зі сцени. 

Під час заходу військовий Національної гвардії України зробив пропозицію руки та серця своїй коханій. Кароль не змогла стримати сліз. Весь зал аплодував. 

Тебе може зацікавити