Вікторія та Девід Бекхеми насолоджуються відпочинком на яхті після чуток про сварку з Меган Маркл (фото)

by ira

Вікторія Бекхем відпочиває в бікіні разом із чоловіком Девідом на їхній яхті вартістю 5 мільйонів фунтів у Маямі, попри повідомлення про зіпсовані стосунки з Принцом Гаррі та Меган Маркл.

Про це пише KURAZH з посиланням на DailyMail.

Дизайнерка, 49-річна Вікторія, насолоджувалася відпочинком у стильному чорному бікіні та чорних шортах, лежачи під спекотним сонцем. Її чоловік Девід, 48, обрав казуальний стиль – оранжеву футболку та сірі шорти, а на голові була чорно-біла бейсбольна кепка від японського дизайнера Хіроші Фуджівара.

Раніше виникли чутки, що Меган Маркл може бути незадоволена дружбою з Бекхемами, підозрюючи, що вони розповіли історії про себе та Сассекських герцогів. Однак, це не заважає Вікторії та Девіду насолоджуватися відпочинком на своїй яхті в теплих тропічних краях.

Девід прибув на місце на своєму гольф-карі та зустрівся з Вікторією на їхній розкішній яхті. Чоловік та дружина знаходилися на верхній палубі, де він комфортно влаштувався, а Вікторія відпочивала, поклавши голову на його коліна.

Пізніше Девід переодягнувся у білу футболку, а Вікторія продовжувала насолоджуватися сонячними променями.

Наразі Бекхеми, стали жертвами “Меганізму”, яким критики Меган Маркл описують її здатність швидко відокремлюватися від колишніх близьких друзів.

Тебе може зацікавити