“Я такого не бачив навіть у кіно”: Вахтанг Кікабідзе про звірства окупантів в Україні

by ira

Народний артист Грузії Вахтанг Кікабідзе розповів, що таких звірств, які з вини Путіна і росіян відбуваються в Україні, він не бачив навіть у кіно. Російського диктатора він порівняв з главою СРСР Йосипом Сталіним, через криваву політику якого загинули мільйони невинних. 

Своєю думкою Кікабідзе поділився в інтерв’ю програмі “Гостинний двір” на PERVOE RADIO 89.1 fm. Як передає KURAZH, про це пише УНІАН. 

“Путін, видно, вболіває, ратує за Радянський Союз. У мене таке відчуття. Йому подобається Сталін як політик, який пів інтелігенції перестріляв свого часу. Я запитав і Михайла Саакашвілі, чому Путін так не любить Україну. Він (Саакашвілі, – ред) сказав, що 10 років тому дізнався у РФ, що Москву треба перенести на територію Києва і щоб вона там була. Він (Путін, – ред) хотів розширитися. Я не знаю, наскільки показується геноцид, але він страшні речі творить”, – розповів Кікабідзе. 

Він зазначив, що стежить за українськими новинами. Такого, як відбувається в нашій країні, він не бачив навіть у фільмах. 

“Міста зрівняли з землею. Нічого не залишилося. Жодного будинку. А що ще називається геноцидом?! Коли вибухають дитбудинки, дитячі садки, пологові будинки. У мене язик не повертається”, – резюмував Грузинський артист. 

Також він додав, що пожертвував на допомогу Україні гроші, виручені зі свого недавнього концерту. 

Тебе може зацікавити