Як по типу фігури зрозуміти, чи є дисбаланс гормонів

by Max

Гормони впливають попри всі процеси в організмі. Так що якщо ти хочеш схуднути, краще перевірити, чи все добре з аналізами. Інакше шлях до стрункості ризикує стати дуже довгим та складним.

Для того щоб перевірити гормони, достатньо здати кров. А перед цим можеш провести візуальний тест щодо наявності можливих проблем зі здоров’ям. Справа в тому, що гормональні збої впливають на розподіл жирової тканини – і по найвиразніших ділянках можна зрозуміти, в чому полягає проблема.

  • Якщо жир відкладається на стегнах і сідницях, швидше за все, у тебе може бути високий естроген або дефіцит прогестерону. Це призводить до зайвого накопичення жирів у проблемних зонах та уповільнення метаболізму.
  • Якщо жир більше відкладається на животі та боках, варто перевірити інсулін та глікований гемоглобін. Найчастіше ці показники вважаються причиною хронічних переїдань, а також заважають розщепленню жирів в організмі.
  • Якщо жир відкладається на щоках, животі та спині, причиною може бути підвищення «гормону стресу» кортизолу. Через нього рівень жиру в організмі зростає. Ще одна «побочка» кортизолу — звірячий апетит, який складно контролювати
  • Якщо жир розподіляється по тілу, а ще ти помітила появу набряків, варто перевірити гормони щитовидної залози. Вони впливають на всі метаболічні процеси в організмі, тому при проблемах зі щитовидкою дуже складно схуднути.

Тебе може зацікавити