Як виспатися вночі: одягаємо маску для очей

by Max

Як гадаєте, чи багато на світі жінок, які жодного разу в житті не ставили питання, як краще висипатися вночі?

На жаль, більшість із рішень можуть зробити величезну дірку в бюджеті — і ортопедичні матраци, і важкі ковдри, і ліжка з нахилом, що регулюється, коштують або дорого, або дуже дорого, розповідає KURAZH.

Однак є недорогий предмет, який вирішує відразу безліч проблем — це, як ви вже здогадалася, маска для сну. Ось які суперсилами вона володіє.

Захищає шкіру

Коли ми вночі повертаємося уві сні, наше обличчя треться об подушку і ковдру. Як пояснює доктор медичних наук, дерматолог Джошуа Зейхнер, це призводить до появи зморшок — насамперед це стосується ніжної і особливо вразливої області навколо очей. Хороша маска для сну захистить вашу шкіру від травм та заломів, усунувши тертя.

Допомагає шкірі відновитись

Сон — це час, коли наш організм відновлюється, і шкіра — не виняток. Бар’єр у вигляді маски допоможе їй оновитися замість того, щоб боротися зі шкодою, завданою восьмигодинним дотиком до тканини.

Рятує від головного болю

За словами сомнолога Девіда Рубіна, використання маски для сну допомагає впоратися з мігренями і головним болем напруженого типу. “Такі вироби зазвичай містять мікрокульки, що забезпечують легкий тиск на обличчя, яке допомагає м’язам розслабитися”, — говорить Девід.

Зменшує набряклість

Набрякле обличчя і темні кола під очима — відомі всім ознаки поганого сну. Але якщо ми скажемо вам, що з ними легко впоратися? Точніше, не ми, а доктор Зейхнер: як пояснює Джошуа, обтяжені маски для сну завдяки тиску не дозволяють рідини накопичуватися в тканинах.

Продовжує швидкий сон

Швидкий сон — це дуже важлива частина відпочинку, коли мозок очищається від усієї непотрібної інформації та запам’ятовує важливу, а також готує організм до ранкового пробудження. Маски для очей забезпечують повну темряву, що може продовжити фазу швидкого сну і тим самим покращити вашу пам’ять і спростити процес навчання.

Тебе може зацікавити