Як зрозуміти, що кішка ображена: неочікувана відповідь

by ira

Спеціалісти поділилися секретами, які допомагають зрозуміти, що кішка затаїла на людину образу. Перша ознака — це агресія, яка раптово почалася у тварини.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Фахівці розповіли, що агресія може виражатися в тому, що кішка починає псувати речі — гризти, дряпати їх. Однак образа може проявлятися і по іншому, наприклад, кішка перестає любити бувати на руках господаря або зовсім ховається від нього.

Буває і більш руйнівний прояв образи. В цьому випадку кішка псує шпалери, меблі, взуття. Як відзначили фахівці образа проявляється у кішок по-різному, все залежить від індивідуальності тварини. Так, сіамські, британські та бенгальські кішки вважаються найбільш злопам’ятними в своєму вигляді. Уразливість також прогресує з віком, чим старіша тварина, тим більше шансів чимось її засмутити.

Єдине, на що фахівці закликали не звертати увагу — це на відмову тварини від їжі. Якщо кіт або кішка раптом перестали їсти і відмовляються від корму на більш ніж 12 годин, то це означає, що тварина захворіла, а не образилася.

Тебе може зацікавити