Яких правил треба дотримуватися, щоб волосся мало здоровий та доглянутий вигляд

by Max

Волосся — вважають основним індикатором здоров’я. Багато чинників впливають на нього. Це і перепади температури, і стрес, і нестабільний раціон. У подробицях читайте, які 5 кроків допоможуть повернути волоссю здоровий вигляд.

Подробиці

В першу чергу треба звернути увагу на харчування. Основну масу поживних речовин і мікроелементів організм отримує з їжею, тому так важливо стежити за збалансованістю раціону.

Щоб волосся мало здоровий вигляд, в щоденному меню мають бути продукти, багаті на кальцій, залізо й цинк, серед яких жирна риба, зелені листові овочі, горіхи, яйця й бобові. Не забувайте пити воду. Не менше 2 л на день.

Важливо правильно доглядати за шкірою голови. Окрім миття, не забувайте про  скрабування, зволоження, нанесення масок і сироваток.

Треба правильно вибрати гребінець для розчісування волосся. Користування гребінцем, який вам не підходить, може призвести до випадання волосся, тому варто підбирати його відповідно до індивідуальних особливостей.

Нестабільні часи й зміна сезонів позначаються на здоров’ї і впливають на якість засвоєння поживних речовин. Саме тому вживання вітамінів — чудова підтримка організму впоратися зі стресом. Здоров’я волосся прямо пов’язане з достатньою кількістю таких елементів, як мідь, цинк, біотин і селен, які відповідають за його нормальний ріст і пігментацію.

Вибирайте наволочки з натуральних тканин. Шовкова наволочка захистить волосся від тертя й ламкості.

Тебе може зацікавити