Запекла боротьба за серце Барбі: Раян Гослінг і Сім Лю змагаються в реальному житті

by ira

Зіркова драма: Кен і Кен поза камерами! Виявилося, що за кадром фільму “Барбі” голлівудські актори Раян Гослінг і Сім Лю, які втілюють ролі різних Кенів, потрапили у невеликий конфлікт. Все сталося під час прес-дня фільму в Канаді, як повідомляє KURAZH, про це інформує PageSix.

Відео з червоної доріжки, яке стало фактом гучного скандалу, зацікавило прихильників і шанувальників кінематографу. На знімках видно, як Сім Лю спробує обійняти Раяна Гослінга за талію. Але здається, що Раян не був налаштований на такі ніжні жести, оскільки з виразом обличчя, що говорить сам за себе, відмовився від цього.

Відповідь була невеликою іронічною пікантністю від Лю, в якій він зауважив, що, можливо, пішов занадто далеко з ніжністю. Цікаво, що дещо пізніше Лю забрав руку назад, натякаючи на легку дружню партнерську прогулянку.

Соцмережі тут же взялися розгадувати міжособистісні стосунки акторів. Фанати висловили свої припущення і коментарі, пригадуючи, що вони грають ролі різних Кенів у фільмі, і це може бути лише відгук на їхню “конкуренцію” в сюжеті.

Невже це зірковий скандал або просто майстерний акторський жарт? Справжні причини цього епізоду залишаються в секреті, але з впізнаваними обличчями акторів, це стало найгарячішою темою для обговорень в соціальних мережах.

Тебе може зацікавити