Змішаний союз героїнь: Marvel Studios вражає новим трейлером до фільму The Marvels

by ira

Marvel Studios ударно відзначає початок п’ятої фази свого кіновсесвіту захопливим трейлером до фільму “Марвели” (The Marvels). Глядачі нарешті дізнались більше про захопливий сюжет нової стрічки, яка об’єднає унікальних супергероїнь, повідомляє KURAZH.

Глядачам нарешті стало зрозуміло, яким чином Керол Денверс (вперше предствлена у фільмі “Капітан Марвел” 2019 року у виконанні Брі Ларсон), агент М.Е.Ч. Моніка Рамбо (вперше предствлена у серіалі “ВандаВіжн” 2021 року у виконанні Тейони Перріс) та Камала Хан (вперше представлена у серіалі “Міс Марвел” 2022 року у виконанні Іман Веллані).  Виявляється, ці три могутні жінки здатні обмінюватися силами, що створює потужний альянс у боротьбі зі злом.

Але антагоністка, що стане перед об’єднаними супергероїнь, виявляється небезпечною інопланетною воїннею кріі Дар-Бенн, чудово зіграною Заві Ештон. Відразу стає зрозуміло, що дівчата мають долати власні різниці та допомагати одна одній опановувати нові сили.

“Марвел” обіцяють стати захопливим пригодницьким епосом, де сильні, але такі різні жінки об’єднаються для спільної перемоги над злом.

Тебе може зацікавити