Знімки дорослих дітей королівської родини: прогноз за допомогою нейромережі

by ira

Вже зараз дітей принца Вільяма і Кейт Міддлтон часто порівнюють з їхніми батьками в дитинстві та зазначають, що принцеса Шарлотта та її брати Луї та Джордж дуже схожі на Кейт і Вільяма, а Шарлотта ще й нагадує свою прабабусю, покійну королеву Єлизавету.

В Мережі з’явилися знімки, створені за допомогою нейромережі, які показують, який вигляд можуть мати королівські діти, коли вони стануть дорослими. Як повідомляє KURAZH, про це пише People Talk.

Цікаво, але за висновками штучного інтелекту, принц Джордж не зазнає значних змін у своєму зовнішньому вигляді. З іншого боку, нейромережа прогнозує, що принцеса Шарлотта буде дуже схожа на свою матір.

Щодо принца Луї, нейромережа передбачає його виростання у чарівного молодого чоловіка. Однак, з усіма його веселими витівками, молодший син Кейт Міддлтон і принца Вільяма, ймовірно, буде не раз потрапляти на передні сторінки таблоїдів, коли виросте, що нагадує поведінку його дядька, принца Гаррі.

Нагадаємо, що Кейт Міддлтон і принц Вільям одружилися 29 квітня 2011 року у Вестмінстерському абатстві. Через два роки на світ з’явився старший син Джордж пари: 22 липня 2013 року. Його сестра Шарлотта народилася 2 травня 2015-го. А 23 квітня 2017 року народився принц Луї.

Тебе може зацікавити