10 речей в інтер’єрі, які видають відсутність смаку

by Max

Інтер’єр та обстановка у квартирі, безумовно, справа смаку, але деякі деталі, на думку дизайнерів, видають застаріле уявлення про стиль та затишок. Якщо позбутися їх, приміщення виглядатиме набагато сучасніше, інформує KURAZH.

Бордюр на шпалерах

Цей декоративний елемент клеївся на стику між шпалерами та стелею, зазвичай він зроблений з паперу, має різьблені краї та відрізняється за кольором від основного полотна. Такий прийом був дуже популярним у 90-х роках, але зараз зайва деталь лише створює візуальний шум.

Обмежтеся лаконічними плінтусами без додаткових декоративних елементів.

Кімнати у різних стилях

Попри те, що квартира ділиться на кілька приміщень, це все ж таки єдиний простір. Щоб він виглядав гармонійно, постарайтеся дійти єдиного стильового рішення: і вітальню, і дитячу, і кухню можна виконати у стриманому скандинавському напрямку або яскравому мексиканському.

Ламбрекени

Смужка тканини на шторах у сімдесятих-вісімдесятих була покликана стати додатковим елементом декору, але тренд на мінімалізм зробив ламбрекени абсолютно неактуальними. Цей аксесуар видає нерозуміння тенденцій у господарів квартири.

Поліровані дверцята біля меблів

Комоди, стінки, трюмо з лаковим покриттям були неймовірно популярні років 40-50 тому. Зараз вони виглядають старомодно, хоча самі меблі можуть відмінно вписатися в інтер’єр. Що робити? Вдихнути в стелажі і трюмо друге життя — позбавтеся лаку на дверцятах, покрийте їх мінеральною оливою або просто пофарбуйте в колір, що сподобався.

Малюнки на плитці у ванній кімнаті

Пам’ятайте, ще кілька десятків років тому майже в кожній ванні можна було побачити дельфінів, що вистрибують з води, яскравих рибок або квіти. Зараз такий орнамент на кахлі виглядає недоречно та дивно.

Головне правило: чим менше приміщення, тим лаконічнішим має бути дизайн.

Клейонка на обідньому столі

Кухонний стіл — центр приміщення. Звичайно, він часто страждає від подряпин, розлитих напоїв та супів, але застилати його клейонкою — справжній моветон, на думку дизайнерів.

У магазинах можна знайти безліч альтернатив: наприклад, підсклянники та підставки для гарячого. Зазвичай вони виглядають стильно та лаконічно.

Магніти на холодильнику

І знову про візуальний шум: магнітики можуть нагадувати про приємні моменти, подорожі, улюблених людей. Але вони створюють захаращений простір, тому холодильник краще звільнити від цього декору.

Крім того, вони збирають пил, а мити холодильник значно важче.

Неонова підсвітка

Ця деталь інтер’єру пішла в минуле разом із багаторівневими стелями. Хороша альтернатива, що виглядає сучасно, — світло, яке можна настроїти, яке можна регулювати, залежно від ситуації.

Кришталева салатниця

Раніше посуд був справжнім дефіцитом, тому за кришталевими салатницями та келихами полювали, а на стіл їх виставляли лише у свята. Але зараз посуд будь-якого дизайну можна знайти в кожному магазині, тому важкі, різьблені салатниці виглядають старомодно.

Масивна люстра

Кришталева люстра з безліччю деталей робить кімнату візуально нижчою, перевантажує простір. А ще її дуже складно мити. Виберіть точкове освітлення або сучасну плоску люстру.

Тебе може зацікавити