3 найпростіші способи, які тобі допоможуть розігнати метаболізм і худнути швидше

by Max

Метаболізм відіграє неабияку роль у процесі схуднення та підтримання ваги. Якщо він у нормі, то тобі пощастило. Але що робити, якщо обмін речовин з якихось причин уповільнений? Звісно, пробувати його прискорити! До того ж, це набагато простіше, ніж тобі здається.

Метаболізм – важливий показник, коли справа заходить про підтримку тіла у гарній формі. Якщо швидкість обміну речовин залишає бажати кращого, варто спробувати самостійно його розігнати. Для цього достатньо запам’ятати 3 прості ранкові звички, які налагодять внутрішній годинник твого організму і допоможуть скидати вагу набагато швидше.

Починай ранок з розтяжки

Невелика зарядка після пробудження не тільки наповнить тебе енергією на день, а й допоможе прискорити обмін речовин. Чудо-ефект обумовлений поліпшенням капілярної прохідності та постачанням тканин киснем.

Стрибай зі скакалкою

До ранкової зарядки обов’язково підключи стрибки зі скакалкою, які ми так любили в дитинстві. Вони допоможуть розігнати обмін речовин, підвищать твою витривалість, покращать координацію рухів та зарядять гарним настроєм.

Пий воду з лимоном

Про користь води з лимоном ти, напевно, вже неодноразово чула, але не зайвим буде нам знову про це нагадати. Склянка теплої води з додаванням кількох крапель лимонного соку, випита з ранку, буквально творить дива: очищає організм від токсинів і в рази прискорює метаболізм.

Тебе може зацікавити