3 знаки Зодіаку, у яких будуть зміни у фінансах через Молодик у Козерозі 11 січня

by Max

Перший Молодий місяць 2024 року відбувається у знаку Козеріг і через скупчення планет у земних знаках може принести серйозні зміни в ресурсах. Вся річ у тім, що в момент Молодого місяця в Тельці буде Уран — планета несподіванок, а в Діві — чорний Місяць, який відповідає за документи та домовленості. Тому чекайте, що через ці точки у ваших фінансових справах можуть статися справжні сюрпризи, які можуть і потішити, і навіть налякати, інформує KURAZH.

Стрілець

У момент Молодика Сонце, Місяць і Марс стоятимуть у вашому секторі фінансів, а значить у вас може з’явитися нове джерело доходу і швидше за все завдяки допомозі якогось чоловіка або через прорив в особистому бізнесі. Марс керує вашим будинком власних проєктів, тому саме ваше дітище може раптово почати приносити серйозний дохід!

Близнята

У момент Молодика Сонце, Місяць і Марс будуть знаходитися у вашому секторі сімейного капіталу, що може принести нове джерело доходу у вашого партнера або ви разом зважитеся на іпотеку або кредит. Крім того, у вас можуть почати надходити інвестиції від якогось Інтернет-проєкту, особливо якщо ви розпочали його у 2023 році.

Діва

У момент Молодика Сонце, Марс і Місяць будуть стояти у вашому секторі особистого проєкту, що може принести новий цикл фінансів від вашого особистого бізнесу. Цікаво, що у вашому знаку знаходиться Чорний Місяць, який може приносити раптові неофіційні доходи, а Уран у секторі міжнародних відносин може принести замовлення від іноземних партнерів чи клієнтів. Крім того, вам може почати приносити прибуток проєкт, пов’язаний з вашим викладанням.

Тебе може зацікавити