4 знаки Зодіаку, у яких будуть зміни у фінансах у затемнення 25 березня

by Max

Діва

Затемнення відбувається у вашому секторі фінансів та самооцінки, але під час події вузол минулого йтиме по вашому будинку власних заробітків. Це свідчить про те, що ви можете ухвалити рішення, пов’язане з доходами, зарплатою або розподілом грошей. Наприклад, ви побачите, що сфера спілкування, консультування чи блогінгу приносить вам достатній дохід, а отже, треба реструктурувати вид діяльності. Крім того, затемнення може поставити крапку в якомусь джерелі доходів, інформує KURAZH.

Водолій

Затемнення відбувається у вашому секторі розширення можливостей з трином (аспект допомоги) до вашого Сонця, що говорить про те, що ви можете прославитися або знайти деякі регалії, які дозволять вам заробляти більше. Диспозитор Затемнення Венера стоятиме у вашому секторі доходів, тому вам може прийти відповідь чи пропозиція із зарплати від міжнародної компанії, від Інтернет-компанії або ви станете вчителем.

Риби

Затемнення відбувається в секторі фінансів та ресурсів партнера, а отже, будуть зміни в сімейному бюджеті. Хтось може перестати вас фінансувати (наприклад, чоловік, батько або у вас піде якийсь пасивний дохід). Крім того, саме в затемнення ви дізнаєтеся таємницю про заробітки своєї другої половини — будьте уважні.

Овен

Затемнення відбувається у вашому секторі юридичних домовленостей: ймовірно, що ви завершите якийсь контракт або вам запропонують підписати деякі документи. Крім того, у затемнення до вас може прийти відгук у мережі, який може вплинути на вашу діяльність або на ваш статус. Наприклад, таємний недоброзичливець може очорнити вашу репутацію.

Тебе може зацікавити