5 витончених ідей татуювань, які замінять прикраси

by Max

Татуювання у вигляді прикрас зазвичай вимагають від майстра чимало професійних навичок – гарного смаку, знання анатомії, уміння вибрати унікальний варіант.

Філігранна робота спеціаліста дозволяє створити реалістичний ескіз та підібрати відповідні додаткові деталі. Перш ніж ухвалити рішення про татуювання, важливо обговорити свої переваги з кваліфікованим тату-майстром, щоб забезпечити бажаний результат.

Декор у вигляді дорогоцінних прикрас є популярним варіантом татуювань, за якого малюнок створюється з метою імітації ювелірних виробів. Такі зображення можуть бути виконані у різних стилях. Вони є тату у формі браслетів, кольє, красивих орнаментів на плечах і щиколотках.

Хороше татуювання завжди визначає один важливий момент — відчуття, що малюнок немовби завжди був на тому місці, де він розташований. Так відбувається, коли тату-майстер керується знаннями з галузі анатомії та розуміє, як розташовані м’язи. Це важливі орієнтири, за допомогою яких орнамент органічно виглядатиме при рухах тіла.

Те саме відбувається і з татуюваннями, що імітують прикраси. Розміщуючи дизайни на ділянках шкіри, де зазвичай носять коштовності, майстер досягає приголомшливого ефекту. Тату виглядають на рідкість доречно та природно.

Основні варіанти тату у вигляді прикрас

Кожен фахівець має власний професійний почерк та авторські напрацювання. Проте є кілька загальних типів малюнків, здатних замінити ювелірні вироби.

Браслет на зап’ясті

Ідеальне рішення для тих, хто хоче бачити прикрасу у полі зору. В дизайн також можна додавати легкі пунктирні лінії, що звисають, які нагадують ланцюжки. Такі тату можуть імітувати різні стилі, включаючи візерунки із міцних або тонких елементів.

Ще один варіант декору — мініатюрний орнамент з ботанічними мотивами, які при русі повторюватимуть м’язи руки.

Бодічейн

Це довгий ланцюжок на тілі, який зазвичай йде під груди, але має різні варіації дизайнів. У татуюванні такий декор виглядає дуже романтично та в міру сексуально, бо ідеально підкреслює форму грудей. У когось прикраса викликає асоціацію з невеликим корсетом.

Кольє

Прикраси в області шиї – один із найулюбленіших мотивів серед жіночої аудиторії, ідеальний варіант, що допомагає підкреслити красу ключиць та зони декольте. Тонкий малюнок виглядає дуже ніжно, якщо вибрати мінімалістичний дизайн. Татуювання у вигляді кольє можуть бути виконані в різних стильових напрямках і виглядають витончено та гармонійно.

Браслет на щиколотці

Такий тип декору не залишає байдужими навіть дівчат, які скептично ставляться до малюнків на тілі. Вони не асоціюють цей дизайн з татуюваннями, тому що для них це справжній витвір мистецтва.

Браслет на щиколотці – чудовий варіант для першого досвіду, для тих, хто боїться, що зображення може набриднути. Тату, зроблене на цьому місці, не впадає в око, тому ви бачитимете його досить рідко.

Еполет

Справжній еполет є оригінальним елементом декорування одягу, найчастіше військової форми. Такий дизайн, розміщений на плечі, нагадує цю оригінальну деталь. Малюнок виглядає ефектно та дуже елегантно, якщо розташувати його у потрібному місці.

Тебе може зацікавити