5 знаків Зодіаку, у яких будуть великі зміни в житті в Коридор затемнення з 25 березня по 8 квітня

by Max

Перше місячне затемнення цього року відбудеться незабаром: 25 березня! Разом із цим місячним затемненням розпочнеться важлива енергетична подія — коридор затемнень. Для багатьох цей період стане непростим: настане час кармічних уроків та духовного зростання. Але саме цим 5 знакам Зодіаку варто чекати на весняний коридор затемнень, адже він принесе з собою великі зміни в житті!

Коридор затемнень — нетривалий період, під час якого один за одним відбуваються 2 затемнення, сонячне та місячне. Це явище зазвичай відбувається раз на пів року, а тому наші рішення та дії в цей період вплинуть на найближчі 6 місяців, інформує KURAZH.

На цей раз коридор затемнень починається з Місячного затемнення у Терезах, а закінчується повним Сонячним затемненням в Овні. Час поринути у роздуми! Енергія на початку коридору затемнень зверне нашу увагу на проблеми у комунікації та стосунках з друзями, близькими та коханими людьми. А вже наприкінці цього періоду у нас з’явиться енергія та сміливість на реалізацію нашого потенціалу.

Однак найбільші зміни попереду саме у цих 5 знаків Зодіаку!

Стрілець

Коридор затемнень розпочнеться у Вашому 11 будинку, Стрільці! Саме час розширити своє коло друзів та завести корисні зв’язки. Можлива поява нових можливостей через соціальні мережі чи «стару дружбу». Будьте відкритими до спілкування!

Кінець коридору затемнень допоможе Вам у досягненні поставленої мети: активна енергія іншого вогняного знака буде більш сприятливою для Вас, ніж енергія Терезів.

Риби

Для представників Риб настав час змін у фінансовому секторі. Переосмисліть свій підхід до матеріальних благ — і до кінця коридору затемнень з’явиться нова можливість у кар’єрі!

Ваша енергія змінюється, і оточуючі помічають це: невеликий приємний «подарунок» від Венери та Марса в Рибах. Дозвольте оточуючим Вам допомогти у важливих справах, і Ви вийдете на абсолютно новий рівень близькості з рідними людьми.

Телець

Місячне затемнення у Терезах пройде через Ваш 6 будинок, Тельці! Вам варто звернути увагу на свої звички та ставлення до здоров’я. Останнім часом Ви могли відчувати себе «не у своїй тарілці»: час летить надто швидко, і життя ніби минає Вас.

Саме час відпустити ті звички, які більше не приносять користі! До кінця періоду затемнень у Вас з’явиться енергія для впровадження чогось нового у своє життя — використовуйте цю енергію розумно, і Ви отримаєте довгоочікувані плоди своєї роботи.

Терези

Не бійтеся ставити свої потреби у пріоритет, Терези! Запам’ятайте конфліктні ситуації, які можуть статися наприкінці березня — вони проллють світло на стосунки без балансу. Також до завершення підходить важливий цикл, який розпочався з жовтня 2023 року. Зупиніться та подивіться на зміни, які відбулися за цей період.

Коридор затемнень — ідеальний час для духовного «переродження»!

Овен

Майбутній коридор затемнень буде не найпростішим для Овнів. Вами керує Марс, планета дій, однак у цей час він перебуватиме в Рибах — не найактивнішому знаку Зодіаку.

Спрямуйте Вашу енергію на пізнання самих себе! Коридор затемнень проллє світло на ті обставини, які заважають Вам у духовному та фінансовому зростанні. Переосмисліть значення цих обставин: чи справді ви щасливі з цими людьми? Чи приносить Вам задоволення ця робота?

Тебе може зацікавити