Адель приховує особисте життя й потайки вийшла заміж: деталі

by ira

Співачка Адель підтвердила чутки, що вийшла заміж за 41-річного спортивного агента Річа Пола. Таку інформацію повідомив один із глядачів комедійному шоу, яке веде найкращий друг співачки Алан Карра.

Як інформує KURAZH, про це пише видання Daily Mail,

Так, будучи в Лос-Анджелесі Адель прийшла на шоу свого друга, де він під час зйомок запитав присутніх у залі: “Чи є хтось з присутніх, хто нещодавно одружився”.

На що співачка радісно викрикнула “Я”. Таким чином підтвердивши чутки про весілля з Річчом Полом.

Коли саме пара одружилася та якою була церемонія не відомо, адже, що Адель, що Річ не поспішають афішувати особисте життя.

Нагадаємо, співачка і спортивний агент познайомилися на танцмайданчику під час вечірки, присвяченій дню народження спільного друга.

Про свої стосунки вони оголосили у липні 2021 року, з’явившись разом на трибуні під час матчу НБА. Пізніше на руці знаменитості помітили каблучку з великим діамантом, що викликало чутки про заручини, проте Адель уточнила, що їй просто подобаються коштовності.

KURAZH.org/wp-content/uploads/2023/11/3-18-1024x819.webp" alt="3 18" class="wp-image-18417"/>

Адель з Річем Полом (фото: instagram.com/adele)

У вересні під час концерту у Лас-Вегасі зірка назвала Пола своїм чоловіком, відповідаючи на пропозицію руки і серця від одного з фанатів.

Тебе може зацікавити