Актор Ештон Кутчер розповів про втрачену дитину від Демі Мур

by ira

Американський актор Ештон Кутчер розповів про болісне та скандальне розлучення з акторкою Демі Мур після восьми років шлюбу. Також він згадав, що вони мріяли про спільну дитину, однак в екскоханої трапився викидень.

За словами Ештона, ніщо так сильно не змушує тебе відчути себе невдахою, як розлучення. Пише Esquire.

Це означає, що ти не впорався зі шлюбом. Принизливо та соромно, – каже актор.

Зазначає, намагався бути добрим вітчимом для трьох доньок Демі від Брюса Вілліса і не одружився б із жінкою з дітьми, якби не любив їх. Мур була старша за Кутчера на 16 років.

Я люблю дітей. Я б не одружився з жінкою, яка мала трьох дітей, якби я їх не любив. Ідея завести ще одну дитину була неймовірною. З якоїсь причини мені довелося пережити цей досвід, – зазначив Ештон.

Кутчер мріяв про свого спадкоємця, але Демі пережила викидень. Після викидня дружини вони не здалися. Робили ЕКЗ, щоб спробувати знову завагітніти, протягом кількох років. Та все було марно. Тоді у Мур почалися проблеми з алкоголем, актор, судячи з мемуарів Демі, які вийшли в 2019 році, зрадив їй.

Ештон Кутчер і Демі Мур одружилися в 2004 році, а в 2011 подали на розлучення, остаточно розлучившись у 2013. Зараз актор одружений з акторкою Мілою Куніс.

Вони почали зустрічатися у 2012 році. У 2014 році у пари народилася донька Вайатт Ізабель, у 2016 – син Димитрій Портвуд Кутчер.

Тебе може зацікавити