Актриса Гелена Бонем Картер зустрілася з королевою особою

by ira

Британська акторка Гелена Бонем Картер зустрілася з королевою Каміллою на прийомі в Кларенс-гаусі — на тлі скандалу Netflix через сцени з привидами принцеси Діани в серіалі “Корона”. У гучній телесазі Картер виконала роль принцеси Маргарет.

Як інформує KURAZH, про це пише Daily Mail.

76-річну дружину короля Чарльза, одягнену в шовкову сукню з павичевим принтом від Фіони Клер.

У січні акторка припустила, що тепер популярний серіал Пітера Моргана, який заснований на королівській сім’ї, але також переплітається з вигаданими сюжетними лініями, наздогнав більш пізні часи та має підійти до кінця.

Це сталося після того, як рішення Netflix дозволити примарі принцеси Діани з’явитися перед її колишнім чоловіком принцом Чарльзом і покійною королевою у фільмі “Корона” було розкритиковано королівськими експертами як “глибоко несмачне”.

Утім, серіал, найімовірніше, на прийомі в Лондоні, який був організований з нагоди 30-річчя Фонду Forward Arts Foundation, не обговорювали.

Фонд сприяє популяризації, розумінню та насолоді поезією у Великій Британії та Ірландії.

Королева Камілла виглядала розслабленою, позуючи для фото і розмовляючи з акторкою Геленою Бонем Картер, незважаючи на її роль у скандальній драмі Netflix.

Гелена сказала, що вона велика шанувальниця поезії і їй подобається, що королева Камілла поділяє цю пристрасть.

За словами зірки “Гаррі Поттера” поезія “терапевтична і корисна для психічного здоров’я”.

У бесіді з The Guardian на початку цього року Гелену запитали, чи вважає вона, що мемуари принца Гаррі “Запасний” полегшать творцеві Моргану написання сценарію “Корони” тепер, коли в нього є звіт із перших рук про нещодавню королівську драму.

“Мені слід бути тут обережною, але я не думаю, що їм слід продовжувати. Я беру участь у цьому, і мені подобаються мої епізоди, але зараз все зовсім по-іншому. Коли “Корона” починалася, це була історична драма, а тепер вона врізалася в сьогодення. Але це їхня справа”, — відповіла Гелена, яка змінила Ванессу Кірбі в ролі принцеси Маргарет.

Тебе може зацікавити