Аніматор показав відео найдрібніших деталей 10 палуб легендарного Титаніка

by ira

Джаред Оуен на своєму YouTube-каналі з 3D-анімацією опублікував відео, в якому показав поперечний розріз “Титаніка”, затонулого в ніч з 14 на 15 квітня 1912 року в Північній Атлантиці, передає KURAZH.

Найвідоміший лайнер в історії, який затонув від айсберга під час своєї першої і єдиної подорожі через океан. Оуен відтворив судно ще до його загибелі, і цей ролик може стати корисним австралійському мільярдеру Клайву Палмеру, який пообіцяв відтворити знаменитий корабель орієнтовною вартістю в мільярд фунтів стерлінгів.

“Титанік II”, який буде готовий до 2027 року, точно імітуватиме характеристики оригінального корабля, включно з сучасними системами навігації та безпеки.

Оуен описує Титанік як “як і раніше найвідоміший корабель”.

“Коли закінчили будувати “Титанік”, це був найбільший корабель у світі. Корабель був спроектований і побудований понад 100 років тому, а це означає відсутність комп’ютерів і програмного забезпечення для 3D-проектування. Усе це було спроєктовано вручну. Для мене це неймовірна інженерія та майстерність”, — каже автор.

У своїй роботі Джаред спирався на численні джерела, зокрема на National Geographic, довідковий сайт “Енциклопедії Титаніка” та видання “Титаніка” із серії книг “Посібник Гейнса”. Потім він використовував Blender, програму для створення 3D-контенту з відкритим вихідним кодом, щоб відтворити “Титанік” у цифровій формі.

Він показав усі 10 палуб “Титаніка”, включно зі шлюпковою палубою на самому верху, де розміщувалася більшість рятувальних шлюпок корабля.

Одразу під шлюпковою палубою знаходилася палуба А, також звана прогулянковою палубою, яка також призначалася виключно для першого класу. Прогулянкова палуба, що займає більшу частину всієї довжини корабля, надавала більше відкритого простору для прогулянок і насолоди морським повітрям.

Прямо в самому низу розташовувалася верхня палуба, на якій розташовувалися двигуни і котельні відділення, і вона була першою затоплена під час зіткнення корабля з айсбергом.

Оуен розкрив секрети конструкції корабля, зокрема маловідомий факт про четверту й останню трубу з чорним наконечником.

Тебе може зацікавити