Белла Хадід перерахує на допомогу українцям усі гроші з Тижня моди

by ira

Супермодель Белла Хадід не могла залишитися осторонь проблем, що відбуваються на території України, тому вона також висловила свою позицію щодо воєнного стану на нашій землі. На свої сторінці в Інстаграм модель повідомила, що її жахає все те, що зараз відбувається і вона стоїть на стороні кожного українця.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на marieclaire.ua.

Дивитись, як мої українські друзі та колеги старанно працюють тут, в Європі, так близько, але так далеко від своїх сімей/друзів/домів в Україні, які переживають одну з багатьох жорстоких окупацій та вторгнень, що відбуваються прямо зараз у світі – це дуже емоційний та руйнівний досвід для мене. Цей тиждень дійсно показав силу та наполегливість оточуючих мене людей, котрі проживають справжні жахи. Почути їх історії та емоції – це важко, і я всім серцем підтримую їх. Я стою на стороні кожного людини, яку зачепила ця війна, невинних людей, чиє життя змінилося назавжди, – йдеться у публікації.

Також Белла Хадід вирішила зробити пожертву та виділити свій гонорар, зароблений на Тижні моди у фонд допомоги українським жителям:

Я віддам свої доходи від цієї Тижні моди організаціям, які надають допомогу, прихисток та медичну допомогу нужденним українцям, а також продовжувати підтримувати наш палестинський народ та землю, – заявила знаменитість.

Тебе може зацікавити