Брітні Спірс розповіла про дитинство: батько критикував за вагу, а мати дозволяла алкоголь

by ira

Мемуари поп-принцеси Брітні Спірс обіцяють стати новою сенсацією. Вона вже розповіла, як зробила аборт від Джастіна Тімберлейка, з яким зустрічалася кілька років, а тепер співачка розповіла про своє травматичне дитинство.

У книзі мемуарів 41-річна співачка стверджує, що її батько Джеймі соромив її в дитинстві під час диких запоїв, а її мати Лінн змушувала її пити з нею коктейлі з 13 років. Як інформує KURAZH, про це пише Daily Mail.

Брітні розкритикувала свого батька Джеймі, заявивши, що він соромив її та ображав її під час запоїв, коли вона була дитиною.

У книжці, яку має бути випущено 24 жовтня, співачка, володарка “Греммі”, націлилася на кілька фронтів проти 71-річного Джеймі, який найвідоміший тим, що був її опікуном у 2008-2021 роках.

Згідно з витягами із мемуарів, які вже бачили журналісти, співачка звинуватила Джеймі в знущаннях над нею через її вагу та в тому, що він був “злим, апатичним і холодним”. Брітні стверджує, що в її батька були запої, і він “пив доти, доки не міг міркувати”.

Співачка навіть боялася їздити з ним у машині, не знаючи, скільки він випив.

“Тато пив доти, доки не міг думати. Він зникав із дому на кілька днів. А коли він був п’яний, він ставав дуже злим”, — Брітні заявила, що боротьба Джеймі з алкоголем мала значний вплив на його здатність забезпечувати свою сім’ю на фінансовому й емоційному рівні.

“Стрес від відсутності грошей посилювався хаосом, викликаним різкими перепадами настрою тата. Я особливо боялася сідати з ним у машину, тому що за кермом він розмовляв сам із собою. Я навіть не розуміла, що він говорив. Здавалося, він перебував у своєму власному світі”, — розповідає співачка в мемуарах.

Озираючись назад, Брітні сказала, що вона вважає, що проблеми Джеймі з алкоголем і вихованням дітей були результатом жорстокого виховання, якого він зазнав із боку свого батька.

“На той час я й гадки не мала, чому він був такий суворий із нами та чому все, що ми коли-небудь робили, не здавалося йому досить хорошим. Найсумніше, що я потребувала батька, який би любив мене такою, яка я є”, — за словами Брітні, коли вона стала попсуперзіркою, її батько неодноразово соромив її за зайву вагу.

“Відчуття того, що ти завжди недостатньо гарний, — це несамовитий стан для дитини”, — написала вона в книзі.

Також Брітні Спірс розповіла, що їй дозволили вживати алкоголь, коли вона була тільки у восьмому класі.

Співачка розповіла, що пила дайкірі зі своєю матір’ю Лінн під час коротких поїздок після закриття “Нового клубу Міккі Мауса” 1995 року. На той момент Брітні було близько 13-ти років.

“Заради розваги, починаючи з восьмого класу, ми з мамою здійснювали двогодинну поїздку з Кентвуда в Білоксі, що в штаті Міссісіпі, і поки ми були там, пили дайкірі. Ми називали наші коктейлі “тоді”. Мені це подобалося. Ми ставали щасливішими”, — зізнається акторка.

Брітні, яка в підлітковому віці з’явилася в шоу “Клуб Міккі Мауса”, сказала, що в серіалі “стала роботом”, намагаючись упоратися з емоційними проблемами. Разом із нею на той час там знімалися Джастін Тімберлейк, Крістіна Агілера та Раян Гослінг.

“Але не просто робот, а щось на кшталт робота-дитини. Я була настільки інфантильна, що втрачала частинки того, що давало мені змогу почуватися самою собою”, — зізналася співачка.

Брітні сказала, що врешті-решт вона почала сумувати за виступами після того, як насолоджувалася часом, проведеним удома. Тоді вона ненадовго стала звичайною дитиною та просто насолоджувалася буденними радощами, на кшталт шкільних танців.

Зрештою, у віці 15 років вона уклала контракт із лейблом Jive Records і стала однією з найбільших зірок у світі.

Тебе може зацікавити