Через виїзд за кордон Олега Винника засуджують колеги

by ira

У зв’язку з виїздом Олега Винника з України в артиста почалися негаразди у стосунках з колегами. Чому повелителя вовчиць масово засуджують в шоу-бізнесі?

Про це пише sensatsiya.com, передає KURAZH.

Відомо, що декілька місяців тому українським шоу-бізнесом почали активно повзти чутки про те, що Олег Винник не знаходиться на території України. Спочатку артист заперечив це звинувачення, але згодом стало відомо, що все ж таки повелитель вовчиць давно дістався Європи.

І як не дивно, його шанувальники мали рацію — прихисток Олег знайшов у Берліні. Нещодавно його адвокат заявила, що за кордоном Винник лікується, адже в нього були проблеми зі здоров’ям ще до того, як розпочалася повномасштабна війна. І ця заява відповідає дійсності, адже Олег скасував велику кількість концертів через хворобу.

Стало відомо, що не так давно Валерій Харчишин відкрито заговорив про те, що повелитель вовчиць злякався, натомість інший музикант Леньо взагалі почав називати Винника “мовчазним бараном”.

І тільки Оля Полякова виступила у захист повелителя вовчиць, заявивши, що в нього дійсно є проблеми та не варто тиснути на людину, яка бореться з хворобою.

Але навіть не дивлячись на великі донати, Олегу доведеться пояснювати своїм шанувальникам свою поведінку, адже розшукування зірки перетворилося на якийсь каламбур.

Тебе може зацікавити