Через які 3 поширені помилки, засоби з косметички так швидко приходять в непридатність

by Max

Іноді ми власноруч скорочуємо термін придатності улюблених засобів зі своєї косметички. Насправді вони можуть служити тобі набагато довше — просто не припускайся цих 3 помилок в зберіганні, і результат такої «б’юті-гігієни» тебе точно порадує!

Бережи лайнер для очей тільки вертикально

Твій помічник для створення ідеальних стрілок, напевно, просто валяється десь на дні косметички? Саме тому він висихає набагато раніше, ніж має. Запам’ятай: лайнери не можна довго зберігати горизонтально лише вертикально, причому стрижнем вниз. Так засіб малюватиме ідеально чіткі та графічні лінії куди довше!

Ховайте кремові продукти від сонця

Якщо хочеш, щоб кремові рум’яна чи тіні не зіпсувалися раніше зазначеного терміну придатності, то зберігай їх у темних місцях. На сонці б’юті-продукти з кремовою текстурою в прозорій упаковці плавляться і втрачають свої чудо-властивості. Ідеальне місце для таких засобів – щільна та закрита на замок косметичка.

Правильно суші пензля

Пензлі для макіяжу треба часто мити, і ти це чудово знаєш. Однак якщо ти сушиш їх у вертикальному положенні, то припускаєшся грубої помилки. Ворс повинен висохнути саме горизонтально – інакше просто почне сипатися.

Тебе може зацікавити