“Чоловік каже, що кохає — як зрозуміти, що це брехня”: Різниця між тим чоловіком, який кохає і тим який використовує

by Max

Ми звикли думати, що якщо люди разом, то вони апріорі кохають один одного. Інакше навіщо взагалі були б у відносинах? Але красиво це лише на словах, інформує KURAZH.

Насправді варіантів маса. Один із них це зручність. Давайте вже зізнаємося, що багато хто шукає собі пару лише для власного комфорту. Ні, це нормально, ніхто не сперечається. Справа тут трохи в іншому. Що саме це є метою. Щоб партнер давав вам цей комфорт. Не влаштовував дискомфорту, а саме працював у позитивний бік.

Зрозуміло, все це псує союз і руйнує будь-які зв’язки. Деякі запитують, а в чому різниця. Ось мені мій чоловік каже, що кохає. Як зрозуміти, що це брехня? Дивно, що ми все ще торкаємося таких тем. Адже тут все більш ніж очевидно.

Давайте просто порівняємо два ці варіанти:

Той який використовує

Йому важливо, щоб ви готували, вміли прибирати, стежили за собою, виглядали розкішно, працювали, надавали знаки уваги. Загалом він хоче лежати, балдіти та отримувати результат. Загалом має повне право на це. Тільки вам на це погоджуватись не обов’язково.

Якщо вам потрібна допомога, він завжди осторонь. Якщо ви у біді, то він це ігнорує. Захворіли? Ну нічого, ти давай там одужуй. Його мало турбують ваші біди. Аби йому це не заважало жити. З усім доведеться справлятися самій.

На перше місце такий чоловік ставить слова. Він десятки разів вам освідчуватиметься в коханні. Скаже тисячу компліментів. Загалом робитиме все те, що безкоштовно і не потребує зусиль.

Він навіть вважає образою, якщо треба щось робити. Мовляв, наші почуття не такі. Ми любимо щиро.

Очевидно, що це порожні балачки і нічого цей персонаж не розуміє. Він просто зухвало користується тим, чим може. Беру, доки дають. А якщо не дають, то прикладатиму словесні хитрощі та маніпуляції. Вся мета лише у цьому. Наміри його всі довкола нього.

Той який кохає

Давайте одразу і відверто. Якщо чоловік кохає, чи захоче він бачити свою кохану в поті, милі в мозолях? Звичайно ні. Ви розповідаєте про свої великі почуття, а тоді без сорому дивіться як вона миє унітаз? Ні, це просто слова. Допоможіть їй, найміть людину, зробіть самі, розділіть справи.

Будь-який нормальний чоловік захоче забрати свою жінку від будь-яких складнощів. Він зробить все, щоб вона просто лежала на дивані та отримувала задоволення від життя. Ми утрируємо, але загальне посилання зрозуміле.

Не треба слів, потрібні дії. Навіть сам факт того, що ми кажемо про допомогу, вже смішний. Допомога у чому, спільних сімейних справах? Так вони точно такі ж і ваші.

У будь-якому разі ми маємо розуміти, що говорити це одне, а робити інше. І ось поділяти треба за намірами. Якщо вас запрягають як кінь у упряжку, значить добрим тут і не пахне. А от якщо з вас роблять принцесу, значить наміри щирі.

Збоку це здається очевидним. Але чомусь багато жінок не розуміють. Вони вірять у казки, слова і готові самі віддаватися на всі 200%. А він нехай сидить і насолоджується.

В ідеальному світі намагатися повинні обидва. Кожен настільки, наскільки здатний. Якщо у вас цього немає, значить ви просто зустріли не ту людину. Для своєї хочеться старатися та віддаватися. Жертовність, хай і не дуже здорово, але показник ваших щирих намірів. Якщо ви цього не відчуваєте, то треба щось змінювати.

Тебе може зацікавити