Чому комарі кусають певних людей частіше за інших: пояснення

by ira

Можливо ви помічали, що під час прогулянки вас чи вашого друга комарі кусають частіше за інших? Вони можуть літати поруч з однією людиною, повністю ігноруючи супутника. Річ у тому, що у цих надокучливих комах є особливі уподобання. Про це передає KURAZH з посиланням на prostoway.com.

Запах тіла

Комарів приваблює запах молочної кислоти, аміаку та інших речовин, що виділяються разом із потом. Тому якщо ви займаєтеся спортом на вулиці, не дивуйтеся, коли виявите укуси комах на шкірі. Щоб не провокувати їх, постарайтеся частіше приймати душ у спеку.

Чорний колір

Деякі дослідники переконані, що комарів приваблює чорний колір, тому якщо ви одягнете вбрання темного відтінку, то з більшою ймовірністю будете покусані цими комахами.

Алкоголь

Вчені з’ясували, що люди, які вживали алкоголь, зокрема пиво, більше приваблюють комарів, аніж ті, хто цього не робив. Це може бути пов’язано з тим, що спиртні напої впливають на температуру тіла, а також запах тіла людини.

Вуглекислий газ

Усі люди видихають вуглекислий газ, який приваблює комарів. Людина здійснює більше цього з’єднання під час занять спортом, тому в такі моменти слід бути особливо обережними.

Тебе може зацікавити